Vasaras mūzikas festivāls Liepājā

Hey! Varbūt kāds būtu ieintresēts uz vasaras mūzikas festivālu Summersound? Man takā kādas 2 brīvas vietas mašīnā ir ja nu kāds ir ieintresēts no 28 līdz 29 jūlijam aizbraukt atpūsties. Nakšņošana telts pilsētiņā, vēl kamēr neesu izlaidis nevienu gadu. :smiley: Parasti ar draugiem braucu, bet nu ir pienācis tas laiks, ka pārsvarā visi piesieti pavadiņā, kur saimnieki kļuvuši viņu draudzenes vainu sīkos jau sabliezuši.
Izbraucu no Jelgavas piekdien pa dienu. Tie kuri ieintresēti varam uzsākt diskusiju. :slight_smile:

1 Like

Diemžēl netieku.

Negribētos pohaina ierasties uz izlaidumu. :sweat_smile:

1 Like

Same. Arī negribētos tomēr pohainai iet uz izlaidumu. :sweat_smile: :sweat_smile:

Tikai no sākuma vēl eksāmens jānoliek. Jo ja nenolikšu,tad nebūs izlaiduma un varēs braukt kaut vai uz Liepāju. :joy:

Nea… Neizklausaas paaraak vilinoshi.

Bet uz izlaidumu iet pohainam ir normaali. Mokas, jaa, bet vismaz nav jaaklausaas uchenees. :smiley:

1 Like

Damn… kur tad mācies ja jau tev tikai jūlija beigās ir izlaidums?

Man nē, draudzenei izlaidums. :smile:

Nu skaidrs :smiley:

Tad jau čills. :'D neredzu iemeslu nebraukt tad.

Hmmm i’m down, tikai kad nāks tuvāk, tad jau lietas sarunāsim :slight_smile:

Vo vismaz kāds. :smiley: Mašīna ir arī ārkārtīgi komfortabla, takā garais ceļš līdz turienei nemanāmi paies. :wink:
Un salāpīties var viens un divi. 2l ūdens visu izlabo vismaz man uzreiz kā no rīta atmožos. ;D Var jau arī pa biškim dzert, mēs nespiedīsim. :stuck_out_tongue:

hmmmm a tempting offer bet tiešām nezinu vai varētu, jo tas ir īsi pirms Unicon :smiley:

XD sure thing. Man kā stoping fanam mašīna ir diezgan svētīga lieta.

Nu tad vismaz viena brīva vieta palikusi kādam gribētājam, ja nekas nemainīsies. Kamēr varbūt viens draugs ar meiteni arī ir ieintresēts no mana gala. :slight_smile: Tātad 3 vai 4 esam jau uz doto brīdi.

Gribētos, bet vienu dienu pa ātru…

Nu ko, biļeti esi nopircis? No Jelgavas ir doma izbraukt kautkad pēcpusdienā piekdien.