Vampire Hunter D: Bloodlust - klasika kurai nezinu analogus

Runas komūnā par pavisam jauniem vai vēl pat nepublicētiem seriāliem rada vēlmi pieminēt arī kaut ko vecāku. Šoreiz atsaukšu atmiņā filmu no tālā 2000. gada ar nosaukumu “Vampire Hunter D: Bloodlust”, kuru radījusi Madhouse studija.

Viena no spilgtākajām filmas īpašībām varētu būt tas, ka tas ir gotisks sci-fi ar šo to no vesterniem par vampīru medībām. Mežonīga kombinācija, kura par laimi filmā veiksmīgi apspēlēta. Te gan labāk neuzdot daudz jautājumus, jo mūs sagaida sajaukums ar aukstajiem ieročiem, advancētām tehnoloģijām, maģiju un mošķiem. Piemēram, kaut kāda iemesla dēļ visi zirgi ir roboti vai varbūt kiborgi. Kādēļ nezinu, taču tas dod zināmu šarmu sērijai. Vizuālā dizaina ziņā varētu teikt, ka seriāls ir retro, taču animācija neatpaliek. Sižetiski te galīgi nenotiek nekas īpašs un seriālu uz saviem pleciem nes personāži un visums.

Šī ir viena no action filmām, kuru savulaik nejauši atradu un gadu gaitā esmu vairākkārtīgi noskatījies vēlreiz. Iesaku noskatīties visiem, kas vēlas īsu un interesantu action anime. Nekas līdzīgs šim man nav zināms un šim darbam ir potenciāls vismaz vienu reizi aizraut skatītāja elpu. Filmas priekštecis, seriāls gan laika gaitā nav tik labi saglabājies un to gan es ar tik vieglu sirdi nevarētu jums ieteikt.

2 Likes

Šis ir tik labs darbs. Atmosfēra - cik viss labi ir savstarpēji sabalnsēts. Tā vien gribas aizvien vairāk pēc tam izpētīt pasauli, principā, kas ar kaut kādā mērā notika.

Protams vietējais pokemons ir visnotaļ interesanta būtne un izsauc visvairāk jautājumu.

Mēģināji skatīties seriālu?

Šitas ir labs!

Tev patīk vesterni, tehnoloģijas un gotiski vampīri? Šitas ir priekš tevis! Joprojām lauž galvu kā tas viss ir veiksmīgi apvienots kopā, veidojot interesantu post ap pasauli.