Valmierietis Rīgā

Čau visiem! Forumu atradu pirms gada, bet tad tas nebija tik aktuāls. Tagad iestājos LU Āzijas studijās un jau pamazām noprotu, ka būtu lieliski iepazīties ar rīdziniekiem, ar kuriem parunāt par anime un aiziet uz UniCon Cafe, kur šodien esmu pirmo reizi. Piemēram, kāds šodien vēlas pavazāties pa Rīgu vai papļāpāt UniCon Cafe? Der LV, ENG, RU, DE

3 Likes

hewwo human! ;3 šodien gan es nekur netieku, bet citās reizēs gan labprāt pievienotos!

1 Like

Patīkami dzirdēt! Tad jau citu reizi

Esi laipni aicināts komūnā!

It kā šodien sanāk. Pēc 18:00.

Paldies! Lieliski! Kur tiekamies?

Labas dienas :blush: Wow…Cilveks kas zin Vācu valodu…thats cool​:ok_hand: Es arī zinu tās valodas, bet + Ķīniešu arī :slight_smile: Kādu dienu varētu saskrieties, būtu interesanti parunāt par Āzijas kultūru :slight_smile:

Jū, noteikti! Ķīniešu anime, kā, piemēram, quanzhi fashi skaties? Dievinu to anime.

Sveicināts :slight_smile:

Diemžēl nē :sweat_smile: Tgd no jauna skatos Attack on Titan

At least I tried :sleepy:

zupa

Būšu vienradzī ~16-17. Domāju spēlēj madžongu. Tehniski, pastav iespēja, ka būs divas brīvas vietas spēlei.

Chaw! Esmu kaķis es ORĢINĀLI no Liepājas arī nesen ievācos Rīga… Ceru kw atradisi kādu no šī foruma pazudušajiem berniem. Var mēģināt tikai tev uztaisīt mini meeetup atsevišķa posta

spēlēt īsti nemāku, bet labprāt iemācīšos

maybe bērnus nē. loli police vēl atradīs. bet paldies par laba vēlējumiem

Oy cik man zinams mums ir tikai 1 loli

Mūsdienās nekad nevar būt pārāk drošs…

@Bear tev uzrādījies konkurents

Tad jau redzēs vai to varēs nosaukt par konkurenci

Yo. Gl forumā