Vajag palīdzību ar zīmēšanas padomiem!

@Zimetaju_grupa @dafqamidoinhr Man ir problēma ar to ka nezinu kā sataisīt zīmējumu vienam pacanam. °
Es gribu uzzīmēt šim zodiaka zīmi bet viņš ir Jaunava (Virgo)
Nu un tad man vaig sanāk genderbent jaunavu zīmēt bet man nav ne jausmas kā zīmēt čaļu ķermeņus un ar ko sākt. es brīvi zīmēju ļoti reti. gandrīz vienmēr ņemu ko gatavu un zīmēju no parauga bet šim nekā tāda nav!

Varbūt var te forumā kādam paprasīt, lai uzzīmē? :grinning:

Varētu. Bet es negribu jo esmu pats zīmētājs. Un netaisos citam prasīt lai uzdāvinātu savam draugam!

hmm nezinu vai palidzes bet ceru ka ja bet luk mans mini tutorials gabals no mana veca skicu bloka kad pati macijos cilveku figuru zimesanu :)


KAtru kermena detalu megini attainot ka geometrisku figuru



un pec tam kad cilveka figura/siluets ir uzzimets vari kerties pie dizaina izstrades :slight_smile:
Veiksmi zimesana un lai sanak tev ta ka prata esi izplanojis ;)

2 Likes

Liels paldies, šitas man noderēs

1 Like

Šitas gadījumā nav zīmēts no grāmatas? Man liekas, ka man šī grāmata stāv skapī :wink:

hmm vrogi it ka ja tikai nav no vienas es taja gada visas zimesans saistitas gramatas sanemos no bibliotekas un sis ir sastikets no vairakam …viena pat bija kur kipa bija domats modes dizaineriem bet figuru zimesanu jau tas nemaina dizi …vinkarsi palidz izprast lbak visu kopuma :slight_smile:

Prieks izpalidzet cilvekiem :wink:

Vispareizāk būtu zīmēt, skatoties no dzīves paraugiem, atrast kādu bildi vislīdzīgākajā pozā, kā vajadzīgs. Vēl papildus var sameklēt kādu zīmējumu vēlamajā stilā un no tā iedvesmoties zīmējuma līnijām/krāsojuma.
Bet, tā kā esmu slinka, parasti vienkārši uz dullo uzmetu skicējumu un tikai tad, ja nevaru pozu daudz maz anatomiski pieņemamu uzzīmēt, sāku pētīt puskailu culvēku bildes :sweat_smile:.

2 Likes

nav arī tik slikti. vai tu vēlies pēc proporcijām zīmēt?

Es neko vairs negribu.

ayyy… :c

Sen jau saburzīju un izmetu!
Man ir besis.

Kad pāries besis, mēģini sākt vairāk ar pamatiem, aplīšiem un svītriņām. Varbūt tas nav tik jautri, bet palīdz pamatus uzzīmēt. Un detaļas, kā sešpaku un nipeļus labāk atstāj beigu stadijai :sweat_smile:
Varbūt nav labākais paraugs, bet kaut kā tā:

1 Like

Es pat veirs nezinu vai ir jēgas zīmēt.
Vai tas vispār sanāks ko gribu.

Plus
Tas ir tik drausmīgs Horoskops. Jaunava. nu kas tas pa horoskopu. Parāda kad pagātnē cilvēki bija retardēti!

Droši vien sākumā nesanāks, kā gribas, bet nemēģinot pie rezultāta netiksi :sweat_smile:. Man ar vienmēr ir problēmas uzzīmēt normāli.

Ta visi horoskopi ir tādi. Piemēram Zivs - kas tas vispār par dīvainu horoskopu, glumjš radījums :smile:

2 Likes

Eu kuru tu sauc pa glumju radījumu :joy:
Pārējie visi ir tik labi un var tik dažādi uzīmēt un sataisīt. Bet Jaunava. Tur nav vietas radošumam baigi nav ar nekādas pazīmes ar ko atšķirt no vienkārša cilvēka

heheh lol
nuu viss atkarigs jau no personas kreativitates…vari piezimet skaistu terpu ka neka jaunava so pure and innocence you have never seen before or something like that lmao
ari caliem va piezimet skasitas detalas bet ka teicu tur jabut milzigai kreativitatei ja nekas nenak prata ieceko kas labs neta varbut atrodi kaut ko kas uzruna…jebkura gadijuma nepadodies ta tu nekad neko nesasniegsi vai neiemacisies …turpini tik cinities ar to :smile:

2 Likes

viss nāk ar daudziem mēģinājumiem. :3 [quote=“anon81076694, post:17, topic:3184”]
Parāda kad pagātnē cilvēki bija retardēti!
[/quote]

nu cmon. :'D

2 Likes

Man ir labāk!

1 Like