Vai viegli būt kigeram LV?

Nopietni? Te nav topika par Kigurumi / Animegao! To vajag ātri labot.

Kas tie tādi ir un ko dara? Ideju es laikam saprotu, bet gribētos dzirdēt tavu versiju, pārdomas…

3 Likes

Tie ir tādi gaužām nereti vientuļi cilvēki, kas bez maskas izskatās labāk, tomēr mīl iemiesot visādus personāžus.

Uffff… būtu labi ja būtu paskaidrots kas tas ir, un piem., kādu kas lv kigurumi ja jau tāds ir, un viņas cik viņam iet grūti :D, jo cik pēc bildēm sapratu tie ir cilvēki kuri nēsā anime galvas maskas :D

1 Like

Pirmā dzirdēšana par tādiem. Ar ko viņi atšķiras no parastiem kosplayeriem?
Rodas priekšstats ka tie ir kā furriji, tikai ar anime masku kažoka vietā.

EDIT: Šis nebija domats kā uzbrauciena vai tml. Vienkārši būtu jauki, ja @Ikaros_Cepursune paskaidrotu vairāk par tēmu, lai casual weebs arī saprot par ko iet runa.

Nu lūdzu, labo. Jo, pagaidām, nav pat radusies interese gūglēt. :sweat_smile:

Šis paskaidrojums attiecas uz jebkuru kosplejeri. REJECTED :laughing:
Bet man patīk, ka ar selfesteem tev viss kārtība.

1 Like

Grūti guglei… bet vispārīgu ieskatu var dabūt wiki Animegao kigurumi - Wikipedia
un Youtūbē https://www.youtube.com/results?search_query=Kigurumi+live+Show

Es, protams, esmu anime deģenerāts un kultūras cilvēks, taču šajos ūdeņos nav peldēts iekšā. Nē nu, šis man labāk patīk par furijiem.

@Ikaros_Cepursune, tad grūti būt vai kā? Tēmas nosaukums nav atradi atbildi.

Grūti. Vajag “tulku”, jo runāt maskā nav atļauts. Loģiski labierīcību apmeklējums var mulsināt cilvēkus. Nemaz jau nerunājot par masku piejamību. Reti kurš izgatavotājs eksportē un cenas arī neiepriecina nereti.

Bet nu jau kļūs vieglāk. Vadošais animegao masku ražotājs Japānā, sācis strādāt uz eksportu. https://www.buildupstudiosigma.com/
image
image
image
image
image


1 Like

Godīgi sakot man tas maskas šķiet biedējošas. Ja satiktu tumšā šķērsieliņā ļoti iespējama, ka bikses pielaistu. :laughing:

4 Likes

Cik tad tāds brīnums maksā?

Esiet prioti, 800 - 1200 LVs.

Tas ir vāks vnk es aļikā biju redzējis maksā sākot no 500 eiro

Tas Jā, taču pusē gadījumu tās ir (blank base uun bez parūkas.), bildes var salikt visādas. Pie izgatavotājiem vienmēr gandrīz, cenas no 500 eiro. Bet to reāli arī dabū to kas uz bildes pie tam ar jau stilizētu personāža parīku komplektā, ja vēlies.

image

Konnichiwa Club - Анимэгао Кигуруми — ниша косплея, о которой вы могли и не знать Smuks rakstiņš.

Even robots are doing it.

3 Likes

Tiko iznāca anime un jau:

6 Likes

Bet manga jau ir labu laiku :D

Tā apskatījos šo masku, rodas jautājums kā tajā var paelpot? :D

1 Like

Prātīgi un lēnām ja nopietni. Bet vairums masku sedz tikai sejas daļu tā ka nav tik traki. Kaut gan ir modeļi ar atsevišķām trubiņām nāsīs un citiem fetišiem.

2 Likes