Vai tu nesvini valentīndienu?

šodien valentīndiena - mīļākā un romantiskākā diena gadā! manuprāt, Valentīndienai nav jābūt tikai par mīlestību starp diviem romantically involved people, bet par mīlestību in general - apskauj mammu, iedod našķīti savam sunim, pasaki pārdevējai veikalā, ka viņai smukas zeķubikses. regardless - love actually is all around us un yes, Happy Valentines Day! :ureshii:

pieļauju, ka daudzi nesvin or rather despise it, tāpēc gribu pajautāt, kāpēc?

1 Like

Manuprāt tā var nonākt līdz apsardzes izsaukšanai XD

Tas viss vnk liekas tiiik ļoti samāksloti. Like pārīšiem nevajag speciālu dienu kurā izrādīt cik ļoti iemīlējušies viens otrā ir. Un cilvēkiem bez otras puses vēl jo mazāk vajag dienu kad pārīši izrāda cik iemīlējušies viņi ir. Un visa tā self love padarīšana manuprāt ir narcicisms smukākā kastītē
Un šonedel pat nevar iet tusēt uz visiem “Fuck valentines day” pasākumiem, jo jābūt brīvdienās uz strīpas, jo bērniem būs par posmkājiem jāstāsta XD

btw shameless plugin, sestdien un svētdien, zoo tropu mājā no 12.00 līdz 15.00 stāstīsim par kukaiņiem. Varēs arī pieskarties dažiem dzīvajiem eksemplāriem( bet ne ņemt rokās). So… ja nav ko darīt, varat pieskriet

3 Likes

@H_Hercogs jau teica - nav nepieciešama īpaša diena, lai parādītu otrai pusei pateicību/jūtas, vai lai apdāvinātu un pārsteigtu. Tas, ka tieši šajā dienā kaut kas ir jādara vai “jāsvina” padara to par piespiedu pasākumu un galu galā liek domāt, ka tas netiek darīts emociju apliecināšanai, bet gan gan tāpēc, ka tā redz jādara.
Visu to, ko Tu saki, lai izdara valēntīdienā vajag darīt vienāršā otrdiena - vot tad tas būtu jau īpaši

3 Likes

Manās acīs šī diena ir privāti svinams pasākums, un īsti neredzu mērķi publiski visus sveikt, bet ja reiz esam iesākušii:
Novēlu visiem nesapūlēt sirsniņas un nepārēsties šokolādi!

Līdzīgi kā ar citiem svētkiem mani pat īsti vairs nesāpina svētku gara trūkums, šajā gadījumā otras pusītes trūkumstīri dēļ visām kompānijām kas cenšās mūsu sentimentu pārveidot savā peļņā.

Kā jau Hercogs teica, esot attiecībās katra diena tiek veltīta otram, un nevajag īpašu dienu lai pierādītu jūtas.

2 Likes

this is sooo cooool ;3

1 Like

man atkal liekas, ka valentīndiena ir a good reminder, jo ikdienas rutīnā cilvēks darot savas lietas, aizmirst savējiem parādīt, ka tie rūp. ne jau speciāli cilvēks aizmirst, bet dienu no dienas darot savas lietas, var nevilšus nepamanīt. un tāda valentīndiena ir kā sarkanais karogs - hellooo, gotta appreciate peeps around you.

Šitais varbūt skanēs mazliet skarbi, bet baidos ka daudziem ir uzskats/slinkums ka ar vienu dienu ir iespējams visu salāpīt. Uzlikt plāksteri un aizmirst.

Ir jauki ja rozā karodziņš iedod inerci ko iesākt un tad turpināt.
No personīgā viedokļa gan šķiet, ka veselīgām attiecībām atgādinājumu nevajag. Jāpastāv atpakaļsaitei kur tu/otrs spēj paust par to kas trūkst.

Lai vairotu pozitīvo šajā dienā, un kā nekā kristiešu svētki:
Sazvaniet savus esošos vecvecākus just for the sake of it.

2 Likes

es tieši tagad ar omīti runāju ;DD

Man nekas nav pret valentīndienas svinēšanu, bet nu nelecot ar galvu pa priekšu marketinga vilnī - pa savam, pieticīgi var nosvinēt. Mani drusku pārsteidz kā ap šo dienu ir aktivizējies tirgus, visi kaut ko mēģina nopārdot. Man Samsung reklāma mēģināja ieskapēt valentīndienas televizoru. :joy:

Šodien arī starp diviem no-homo čomiem, kas grib dabūt Ezītī 20% atlaidi. :D

Man parādījās reklāma no “Banknote” ar tekstu: “Es nevēlos saņemt ziedus, es vēlos iPhone” :sweat_smile:

1 Like

Man reklamēts viss sākot no romatiskām tig-metināšanas meistarklasēm un spa, beidzot ar pikatno veļu un lāzerepilāciju(ko vēlas jebkura sieviete, kā reklāmā pauda)

2 Likes

@Mayo_Musketeer @H_Hercogs Eh, jums rāda krietni labākas reklāmas nekā man.

Neesmu dzīves laikā atzīmējis nevienu valentīdienu. Kaut kā nav sanācis. Nav nekas tāds, ar ko lepojos, bet fakti ir fakti.
Ja to tā visur nebāztu acīs un ausīs, iespējams vispār palaistu to dienu garām ar mierīgu sirdi.

3 Likes

Tas gan.

3 Likes

Šodien visur redz cilvēkus ar ziedu pušķiem.

Tev links ir? Izklausās interesanti, ka metināšanu var pasniegt kā romantisku pasākumu - “Ahh, noasini manu wolframa elektrodu :heart:

Oi neatradīšu vairāk

Forever alone, bet varētu aizlaist kaut kur. Domāju vai uz ķinīti, vai uz Akropoli aizlaist…sevi kaut kā iepriecināt :smiling_face_with_tear:

Varbūt kāds grib piebiedroties uz “shopping spree” :relieved:

1 Like

Uz to lv rom com?
Davai

Par šoping gan nē, grib te bezmaksas darba spēku izmantot XD

1 Like

Nesvinu Valentīndienu

1 Like

Es kakraz gribēju jautāt cikos :D ar draugu būsim :)

1 Like