Vai mums ir vēlme doties 2023. ceļojumā uz kādu konu?

Uz nevienu no variantiem neesmu bijis, tā kā abi pieņemami varianti :slight_smile:

Pa lielam, vienalga, kurš, viss atkarīgs no naudām… vēlme ir, galvenais lai iespēja ir :D

Baltic Comic Con gan jau ir lielāks un savādāks. Pumkinfest sakarā man ir bail, ka tas pa lielam būs kas ļoti līdzīgs Wintercon.

Atklāti sakot man ar vienalga, tikai tas ka pumpkin fest varbūt būs tāds helovīna vibe

So…kas beigās ar šito visu notiek?

Burtiski vakar izlēmu, ka vārētu braukt. It kā potenciāli arī spīd dabūt bezmaksas riteņus, ja brauc tikai uz nogali. Vienīgi, ja mans variants izspīd, tur labi ja būs 2 brīvas vietas. Tā vien sanāktu vietiņa komandai @H_Hercogs un @Kadiljaks kā cītīgiem komūnas uzturētājiem un podkāsteriem. :D

Visam baram, kas izrādīja interesi, mums trūkst vēl viena mašīna. :person_shrugging: Palikšanu es pat tā vēl neesmu skatījies, bet varianti bija.

Okei…bet par kuru ir runa. Baltic comic con vai degošo ķirbi

Baltic Comic Con.

Figured

Varam jau braukt ar autobusu :D Būs lētāk un arī jautrāk

1 Like

4 dienā tik iet

Man par šito čoms rakstīja pirms kāda laika, tā arī neesmu sapratis, vai brauksim kopā ar viņu vai kas tur būs. Jānoskaidro.

Nav ne vainas, ja laiki ir sakarīgi.

A post was split to a new topic: Otaku Fest - 11.11.23

A post was split to a new topic: FROSTYLAND - 23.12.2023

Šis gan jau nākamajā gadā bet tiem kas neseko baigi līdzi convention jaunumiem…Unicons izplešanas un nākamo gadu jau conu veido Igaunijā wooo

2 Likes

Neko jau parva apgriezienus uzņem

1 Like

Vai tad viņi jau nerīkoja vienu konu Baltijā? Vai tik ne tajā pašā Igaunijā. Ja nē, laikam jaucu ar kādu citu.

Viņi Lietuvā taisīja. Vēl pirms pandēmijas.

2 Likes