Vai mums ir vēlme doties 2023. ceļojumā uz kādu konu?

Jautājums pavisam vienkārši, vai tu gribi doties kopējā braucienā un tusiņā uz kādu no koniem? Teiksim Baltic Comi Con Lietuvā vai arī AniMatsuri Igaunijā. Ja kāds zin labāk kādi koni notiek, apkārtnē dodiet ziņu! Zinu, ka vēl notiek Burning Pumkins Fest Igaunijā un Baishun Fest Lietuvā.

  • Jā, būtu gatavs braukt
  • Varbūt, atkarīgs par kuru konu iet runa
  • Nē, noteikti negribu uz koniem

0 voters

Tas nav solījums, bet līdz šim mums šie braucieni ir sanākuši pat gana izdevīgā cenā. Pagājušais AniMatsuri brauciens sanāca lētā nekā tas ko piedāvāja UniCon.

1 Like

Teorētiski iespējams, ka braukšu ar čomu uz Baltic ComicCon, lai gan jau biju par šo aizmirsis. Bijām pirms 3-4 gadiem, bija neslikti, pavisam noteikti cits līmenis, salīdzinot ar jebko Latvijā. Tikai škrobe par to, ka daudz satura bija tikai lietuviski.

Es biju uz pirmo Baltic ComiCon. Tagad arī domāju par to, būtu interesanti redzēt kā tas progresējis no 2018. gada.

Vēl ir Momiji festivāls ko rīko tie paši Animatsuri rīkotāji ,bet tematika ir vairāk par Japānas kultūru
https://www.instagram.com/p/CjUw_jlKwqp/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Vajadzētu ganjau pie leišiem aizbraukt. As good of a reason as any

Es, personīgi, mērķētu uz ko jaudīgāku - kādu Vācijas, Zviedrijas vai Polijas konu. Nebūs tas lētākais, but deam, kā jau @jurchiks minēja citā tēmā - gribas redzēt, kā profiņi dara lietas.

1 Like

Jā, tas izklausās labi.

Var jau teorētiski parēķināt cik dārgi tas sanāktu. Eiropā jau nebūs tik traģiski. Lūk, braukt uz Japānu būtu īpaši sālīti.

2 Likes

Vēl nesen redzēju papildus latviešu konu kas būs rudenī
https://www.instagram.com/p/CvqBQr9IbBB/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

2 Likes

Šīm es pievienotos)

Vsjo, tu esi tur uz vietas, tavs uzdevums atrast labu konu, uz kuru braukt :smiley:

Varu pajautāt vietējiem

4 Likes

Arī piefiksēju. Uz šo būs jāaiziet.

Un mūs visus izmitināt. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tātad galvenais ne Minhenē

Es var gulēt uz grīdas XD

1 Like

Man ir piepūšamais matracis :smirk:

Nā, es viesnīcā.

Saaaame :saluting_face::saluting_face:

Well Convention List - Google Tabellen

2 Likes