Vai miegs ir laika izniekošana?

Man ir tā ka varu sevi saukt pa CĪRULI. Agri ceļos un daru kas jau padomā. Kad jūtu kad nogurums. Dodu lidz stundai miega tad atgriežos ritmā. Manā uztverē miegs ir vajadzīgs. Citiem produktīvākā diennakts daļa ir rīts citiem pēcpusdiena. Tie kas vēlas pagulēt no rītiem tie ir darbspējīgāki otrā dienas daļā. Man tā ir rīta puse. Piekrītu ka miegs ir ķermeņa atpūtas laiks. Bet uzsvars ir uz to , ka tas ir katram individuālais. Jo esam dažādi un prioritātes citas. Uz principa ja nav restarts noticis neesaproti kur rīts kur vakars. Bez miega var pat sajaukt kas pa dienu. Tā ir cilvēka sastāvdaļa. Kā piemēram ja neēd tad nav enerģijas. Bet tā ir cita tēma. Mans miegs ir tikai ķeksitis lai pilnvērtīgi funkcionēt. Varu pat bez modinātāja pamosties. Liekas ka dzīvoju citā laika zonā.

2 Likes

Neviens tekstu nelabo nav iemesla paranojai, vienkārši angļu valoda frāzes un vārdi arī latviešu sarunvalodā ir ienākuši, it īpaši jaunajā paaudzē, kas pa lielam ir mūsu foruma mērķa auditorija. That’s all there is to it

1 Like

Galu galā tā kā mēs esam multi mēdijas cienītāju kopiena, te visi saturu patērē svešvalodās. Daudzvalodība ir izteikti mūsu asinīs. :D

Tas KAROČI it beautiful. Aine klaine tav draugs super duper jump fro дом lejā. Izklausas saprotami? Kultura tak viena. Slengi un citu tautu valodas pārnem mūs un pieņemam. Cienīsim katrs savu kulturu un viens otru.
P.s ( pilnīgi nekas personīgs uz tavu komentāru. Ienāca galvā gribējas paturpināt. Arī tā daru)

Paranoja mums seko ik vienam. Cits to pamana citam tā ir slimība bet kāds to saprot. Kā katrs to definē. Ne to gribēju ar to pateik.
Man sākumā, kad piregistrējos. Texsts bija saprotamā latviešu valodā bet atlikušie vārdi ko rakstīja kāds aizgāja tā kā tulkojumā uz angļu valodu.
Tikai dalijos ar savu pieredzi un jautāju vai vēl kādam tā ir bijis. Sistēmas mēdz kā saka NOLAGOT.

WMC_FBomb_Ok_Boomer_Meme_122019