Vai man nopirkt Baldurs Gate 3?

Man sāk palikt žēl 60 EUR…Pierunājat mani :smiley: Izskatās ritīgi cool, un man ir mood ieslīgt fantāzijas pasaulē…bet deam…60 EUR ir sitiens…

Kur tu viņu taisies pirkt? Steam viņa maksā 60 :open_mouth:
Varbūt pagaidīt atlaidi? :D

Pat ja būtu kaut kas ko ļoti gribētu par tādu kosmisku cenu nekad neņemtu, tas ir par traku.

Tādēļ es teicu, ja vari atļauties. 60 EUR sālīti.

Ja kārojas pēc DnD, pirmais Baldurs Gate maksā 4$ :D -75% Baldur's Gate: Enhanced Edition on GOG.com Tā gan ir pavisam citas spēle no citiem gadiem.

It is dnd, turn based, un visi check :game_die:

1 Like

Es nopirku pa 60€, nenožēloju neko, ir lieliska



Mans personāžs, es tādus sev matus krāsošu

4 Likes

Es viņu kakraz nopirku ar visiem dlc un 2. balduru pa lēto, bet mehānika atšķiras, grafika ar

Do it for the cheeky vampire

Es domāju, ka šīs spēles gadījumā uz to ir vērts skatīties kā uz investīciju vairāku mēnešu garumā, jo te būs daudz, ko spēlēt. Tā kā, izstiepjot tos 60€ uz vairākiem mēnešiem, no biggie.

Kā var zināt, vai šitas legit?

UPDATE - āaa, viņi pārdod account, kur ir spēle. ughh

ka tik kādam nav sava fantāzijas pasaule jātaisa
Cik man ilgi mans nabaga Levorns Eviorns jāmarinē būs XD

Ir jāiedvesmojas :D Man ir sajūta, ka man nav stāstu, ko stāstīt. Moš no šejienes ko nozagšu :D

Opā, šitādu brīnumu pirmo reizi redzu. Parasti šajās lapās ir zināms risks dabūt banu.

Ja tu jau sāc apsvērt šādus brīnumus, ta jau labāk uzvelc mastī melno karogu un pacel buras, nevis mēģini maksāt apšaubāmiem tirgotājiem.

fair. var jau pēc idejas, iepīt sāpi kas ikdienā sāp, tīri pa darba tēmai. piem likt apzagt vietējo aristokrātu kurš balstīts uz bosu utt

Steam accounts ir baigi riskanti pirkt :face_with_peeking_eye:

Bet ja vispārēji, ir mājaslaps, kur pārdod steam keys uz spēlēm lētāk, bet atkal jāskatās, uz bg3 ir tikai steam accounts

Atslēgas nekas diži drošāks nav. Pēdējo spēli ko es mēģināju, nobanoja pēc kāda mēneša.

Ja paskatās uz Baldurs Gate 3 cenu vēsturi. https://steamdb.info/app/1086940/ Tas nekad nav pārdots pa 20 EUR. Interesanti kā tie tirgotāji dabū tādu cenu, tīri priekš kontu zagšanas, viņiem ir baigi daudz kontu. Vai nu viņi kaut kā apiet ģeolokācijas ierobežojumu vai arī sabāž veselu kaudzi ar cilvēkiem vienā kontā, kam arī īsti nevajadzētu strādāt.

Done…I am now in a cult :)

@xHorrorGirlx Tagad tev ar jānopērk :D

A tur var multiplayer, pareizi?

2 Likes

Cik esmu redzējis jā

Mani tik nefomā vilkt iekšā ar manu potato laptopu kas pat mc nevar startēt ja youtube ir atvērts

Man tgd kaut kā jātiek vaļā no 10 GB…

UPDATE: Izrādās man ir D disks ar 1 Terabaitu…un es jau paspēju čupu ar spēlēm izdzēst…ak es blondais grēks…

Var, es gribu izmēğināt :sweat_smile: