Vai kāds pēdējā laikā ir saskāries ar foruma ielādes problēmām?

Hei tauta! No @jurchiks pienāca ziņā, ka viņam forums mēdz iestreikot un nelādēties.

Vai vēl kāds komūnietis ir ar šo saskāries pēdējā laikā?

Nope, all good.

3 Likes

viss štokos

2 Likes

Vienīgais tagad iedomājos, @jurchiks kādam tīklam tu biji pievienojies tajā brīdī?

Zinu ka mans darba Wi-fi bloķē forumu.

1 Like

Nē viss ok!

1 Like

Es neizmantoju mobilo internetu stacionārajam datoram.
Baltcom vads.
Viss pārējais strādāja, tikai forums nosprāga.

O, baigi dīvaini, tikko browsoju feisbuku, pārslēdzos uz animeforums tabu, un tabs rāda “offline”… Bet uzreiz automātiski refreshojās un aizgāja. Sanāk, ka ir kaut kāds background network process, kas noliek karoti un pasūta visu tabu…

Update:
atvēru forumu, atvēru Chrome Dev Tools Network tab, tur redzu, ka šis requests reizēm sprāgst nost:

1 Like

Plotwist

Nav bijis nekādu problēmu.

Vienīgais ko ievēroju, kad citreiz ieposto, nospied Reply, posts neparādās uzreiz, bet ar kaut kādu aizkavi 10 sec+, bet tas tā pa retam, tāds ir novērots pēdējos mēnešus, bet pa retam kā saku, neko tas arī īpaši netraucē.

ELI5 kādēļ tādu kļūdu varētu mest?n

Tīkla vai servera problēmas.
Bet ar tīklu man problēmu nav, burtiski aktīvi browsoju citus saitus, pārslēdzos uz šo, un hops - nestrādā.
Pieņemu, ka hostinga logos vajadzētu kaut kam būt.

@Menestrels I summon you! Give us information.

Halloween Summon GIF by Cake FX

Izstaigāju visus kļūdu logus, nekā nav kas atbilstu pēc laika un problēmas rakstura. :person_shrugging: Nez, varbūt parādījusies nestabilitāte kaut kur starp serveri un klientu. Grūti saprast, jo problēma izskatās ļoti reta un neatkārtojama. Jocīgi arī, ka Jurčiks vienīgais to tik daudz noķer.

Kā variants es varu pamēģināt tā kārtīgi restartēt un atjaunot serveri, gadījumam ja tomēr tā kļūda ir servera galā. Problēma tik tāda, ka tuvākais brīdis piesēsties kam tādam man būs svētdien. Līdz tam lekšu iekšā tikai, ja mums ir pilnīga un galīga avārija. xD

Ja problēma nav uz paša servera, t.i. logos nekā nav, tad restarts nepalīdzēs. Tad drīzāk hostingam kkādi gļuki. Iesaku uzstādīt https://uptimerobot.com/, tad skaidri varēs redzēt, kad nokrīt.

1 Like

Pa ļaunu nenāks. Uzliku, redzēs vai 5 minūši pārbaudes intervāli paspēs kaut ko noķert.

1 Like