Vai kāds ir iepircies dateks.lv?

Es tā bišķīt ne pa tēmu. Gribu komplektēt datoru un sūtīt detaļas no dateks.lv. kāds ir no turienes pircis? Iepriekšējam detaļas sūtiju no 1a, bet viņiem videokaršu klāsts tāds nabadzīgs palicis. :thinking:

1 Like

Jāveido vien tad tev jauns topic :grinning_face_with_smiling_eyes:

Varbūt labāk gribi nokomplektēt sev darba galdu? Mēs ar @Kristianux noteikti ieteiksim lietas :smirk:

1 Like

Tbh man nav galds. :grinning:

Nu tad vajadzētu sākt ar ikea apmeklējumu :smiley:

Daudz pa tālu. :D

Es gan gribu tikt uz IKEA, man vēl ar vien šķirojamās kastes grozās zemapziņā jo pēdējoreiz noskopojos uz viņām.

Šķirojamās kastes ? Tu runā par samlå kastēm?

@Onii_chan , nē Sortera, jo tās var krāmēt vienu virs otras. Kojās jau tā ir maz vietas

Es sev ņemu samla kastes. Tām var nopirkt arī sadalītāju uz pusēm. Kastes arī var kravāt vienu uz otras pilnīgi perfekti

Neatceros ko pirku, taču kaut kas ir pirkts no dateks.lv. Nebija problēmu. Veselu datora komplektu no turienes gan neesmu ņēmis.

Man liekās ka es kontekstuāli nepietiekami skaidri neizteocos :sweat_smile:, es biju domājis šķirojamās kastes atkritumiem.

Ja neskaita to, ka palikuši par skalperu kantori, par servisu nevar sūdzēties.

Esmu pircis gatavu datoru ar manis nosauktām detaļām saliktu kaujas gatavībā. Toreiz, Nvidia GeForce GT 620 vietā iebāza Zotac GeForce GT 620. Un vēl pāris plates bija iebāzuši lētāku alternatīvu (pēc licences printēto). Itkā nekādas starpības nav, bet būtu jauki pateikt, ka iekšā ir licencēts ķīnietis, nevis oriģināls ķīnietis. Par pārējo nebija ne vainas. Cenas, tiešām, bija demokrātiskas.

Kā jau daudzviet.
Bet nevarētu teikt, ka viņš ir slikts - vidēji viņš laikam sanāk mazliet dārgāks, tomēr ciešami…

dateks.lv?

Dargi bet PVN maksa un labaks pa 1a ir.
Video kartes nav un tuvaka laika nebus.Vienigi amd jaunas kartes pa ~600 euro varbut var medit

P.S. ja vajag palidzibu ar datora saliksanu vai kur letak nopritkd dod zinu man kadas ~3 menesu vecas pilns info galva ir palcis no sava datora pirksanas.

Viņiem vismaz kaut kas ir pieejams uz vietas birojā. Cenas tagad visur kosmosā vai arī karšu nav. Pa labām cenām viss tiek momentāli izpirkts.

Tagad tādi laiki, kuros jāmēģina sēdēt ar to video karti, kas tev jau ir, vai arī jāpērk CPU ar integrēto grafiku.

1 Like

Esmu pircis no turienes komponentes datoram. Nekādu problēmu man ar viņiem līdz šim nav bijis.

Labi, paldies visiem par atbildēm! Šovakar veikšu vajadzīgos pasūtijumus. :sunglasses: