Vai kādam ir paziņa, kas var sazināties ar Kiwie?

Hey ļaudis!

Help!

Vai kādam ir kontaktos pazīstamie, pazīstamu pazīstamie, kas varētu iedot telefona numuru vai komandas numuru māksliniekam Kiwie?

Kolēģa čoms ļoti grib savam uzņēmumam nokrāsot jauno factory Kiwie stilā.
Viņi ir centušies sazināties ar komandu caur e-pastiem un socmēdijiem, bet viņi ir tikti noignorēti :( Uzņēmums nemazs nav mazs, attiecīgi klients ir nopietns.

Jebkāda palīdzība tiks atlīdzināta 🩷
Kontaktinfo sūtat privāti!

Tnx in advance!

Neesmu eksperts, bet parasti cik esmu skatījies sarunas un intervijas ar tāda ranga “māksliniekiem” viņi nelabprāt sadarbojas ar uzņēmumiem vai ir izvēlīgi.

Un uzņēmumiem reizēm ir jāmāk pieņemt tas, ka nevienmēr viņi var visu dabūt un viņus atšūs neko neatbildot. Gluži kā cilvēki kuri sūta CV un neko nesaņem pretī.

Bet vēlu veiksmi medībās.

6 Likes

Vismaz Citadelei izdevās kaut ko tur sabīdīt

1 Like

I have only one question:

Fran Healy Reaction GIF by Travis

Tas nav kiwie bet viens cits labprāt ar cleanr sadarbojās

Un šitas pat ir baigi kruti, jo tas murālis ir cleanr logo krāsās, atkritumu vākšanas tematika utt

3 Likes

Ja tas ir pat Citadeli - nez, jo šķiet uz to mirkli bija liela info aprite par viņu. Un iespējams centās būt mūsdienīgi un piesaistīt jauniešus :joy:

Interesanti - cik lielu komisija par katru pārdoto karti Kiwie saņēma :joy: :sweat_smile: :thinking:

Bet tajā ziņā, malači. Godīgi sakot, es gandrīz ar neparāvos uz Citadeli tikai dēļ kartes dizaina ;D ;Dw

Nē, tas nav par Citadeli. Tas ir vispār.

hmm, es nezinu - kad rakstīju Kiwi personīgi facebookā - man atbildēja, bet tas protams daudzus gadus atpakaļ. es gan neprasīju, lai man kaut ko uzzīmē, bet par likumdošanu un kā vispār var kādu mājas sienu apzīmēt labāk ;D

2 Likes

Tu jau kā savējā, pareizos jautājumus prasīji. :D Pēdējo reizi kad runāju ar grafitī māklsinieku, par ko un kādus sodus dod bija tēma.

Par tēmu runājot, varu piekrist @Kadiljaks, ja tika atrasti aktīvi soc. tīklu konti un epasti - tā ziņa ir izlasīta.

1 Like

Ņemot vērā @haachikooo pieredzi varu ar papildināt, noteikti viņam raksta daudzi, jo īpaši sakarā ar kaut kā uzzīmēšanu. Un pieņemu, ka viņš skatās ko piedāvā, kādas idejas, kā to dara utt.