Vai jūs gribat piedalīties "Ikmēneša anime diskusijās"

XD same dude, same.

1 Like

Man balsošanā liekas neērti ir tas ka, Poll nevar iezīmēt konkrētu Anime nosaukumu un tad search in google, lai paskatītos kas tā par Anime. Sanāk jāpārraksta ar roku vai jāmeklē tajā topika links uz MAL kur bija ieteikta.

Uztaisāt kā ikmēneša anime challenge. Varētu būt kaut vai kāds trash, bet būtu challenge viņu pieveikt.

tas strādātu ja te visiem 14 gadi būtu

2 Likes

Nu ja, diezvai kāds gribēs tērēt laiku un skatīties kaut ko kas galīgi neinteresē.
Variants ar ieteikumiem un balsošanu ir ok, tikai nav īpaši lielas aktivitātēs.

@UselessSakura, tev pa šo laiku neradās kādas spožākas idejas kā noturēt pie dzīvības šo pasākumu? :smiley:

nah vēljoprojām liekas, ka tas ir neiespējami

Tad vajag kā pa vecam :thinking:

Lai gan 1/3 vispār tikai vēlas piedalīties

izskatās, ka vispār nevjg, atleast that’s what I think

Tā izskatās… Bet varbūt vienu mēnesi vēl var pamēģināt atsevišķā topikā tos ieteikums, tad jau redzēs. Un ja nekādas diskusijas par šī mēneša Anime, kurai uztaisīju aprakstu beidzot, nebūs, tad jau zinās, ka nav vērts.

35% no 17, tas būs 6, tatad 6 cilvēki vēlas piedalīties. Vai tā būs :thinking:
Pirmajā reizē ieteca 4, otrajā laikam arī 4, trešājā tikai divi.
Diskutēja vēl mazāk :smiley:

Visu laiku shoujo, romance dominē. Vajag užasņikus pārmaiņas pēc.

@UselessSakura, nu ja nesanāk neko izdomāt taisi pa vecam ieteikumus nākošajam mēnesim. Bija tak doma vēl mēnesi pamēģināt atsevišķā tēmā, jo itkā vairāk pamanāmi. Varbūt ka aiziet, ja nē tad nē. Jau gandrīz puse no balsotājiem vēlas piedalīties, vēl jāpamēģina.

es pat nedomāju neko, es jau teicu ka jēgas nav, es izveidošu next month ieteikumus if u want

1 Like

Ok. Bet Tu teici, ka gribi ar to ņemties :smile:

Jāizmēģina vismaz @Menestrels ieteikums atsevišķā topikā ieteikumus.

ir atšķirība starp vārdiem es gribu un es varu, es teicu es varu, veidot tos topikus, jo man tpt darīt nav ko, es neteicu, ka es gribu, ja es gribētu es tajās diskusijās ar piedalītos utt

1 Like

Ar tām diskusijām ar ir kā ir, noskaties Anime un nezinu pat par ko tur diskutēt varētu :smiley:

Šķiet, ka Ikmēneša Anime diskusijai ir pienācis gals, nevienu neinteresē un neviens negrib ar to ņemties.

@GasaiYuno, varbūt vēlies uzņemties šo pienākumu, pirms tam taisīji balsošanu tev labi sanāca :smiley: @UselessSakura pēkšņi izdomāja, ka negrib.

Ja, jaunu ideju nav, tad principā noteikumi Copy Paste no @JunkLado, kurš šo visu iesāka Ikmēneša anime diskusija: Ko skatīsimies?

Izņemot tiek pievienots noteikums Nedrīkst ieteikt Anime par kuru jau ir tēma forumā.

Jē, jē, varu mēģināt

Cik saprotu polls ir pēdējai mēneša nedēļai jā?

Man ir ideja. Gada beigās-decembrī varētu salikt visu kas neuzvarēja un balsot par tiem. Otra iespēja kādama zaudētājam

Nu balsošanai kādas ±5 dienas pietiek es domāju. Balsošanai jābeidzas mēnēša pēdējā dienā.

Ja nebūs nekādas aktivitātes, tad līdz decembrim šī ideja nenodzīvos, šī ir pēdēja iespēja.

Ātri visi pārdomāja. Gandrīz neviens vairs negrib piedalīties.