Vai jums patika foruma fona attēli?

Tā pat kā viss uz šīs zemes arī mūsu forums laika gaitā mainās. Sakarā ar to vēlētos uzzināt jūsu viedokli par iepriekš redzamajiem fona attēliem.

Ko teiksies par fona attēliem?

  • Man tie patika
  • Man patika daži no tiem
  • Man patika ideja, bet paši attēli bija slikti
  • Man nepatika attēli

0 voters

Neatkarīgi no rezultātiem, turpmāk tiks piedāvāts arī dizains bez fona attēliem.

Vienīgais, kas palicis atmiņā ir luffy. Vienīgais fona attēls, kurš reāli likās ok, visi pārējie man noriebās jau pirmajās 2 sekundēs. :smiley:

Patika lielākā daļa, nebija tādu kuri baigi nepatika

Un kas būtu interesants? Piem., dabas skati, ģeometrisku formu raksti?

Grūti tā pateikt. Kaut kas pēc iespējas neitrālāks, bet kaut kas vairāk par parastu pelēku krāsu. :thinking:

1 Like

Lielākā daļa bija ok.
Bija viena otra, kas vēl vairāk patika. Es neatceros kuras tieši, laikam Psycho-pass un vēl viena un pikačū.
Bet man nepatika Kokoro Connect un Ergo Proxy bildes.
Liekat jaunas un vēl vairāk.

nez ir ok bildes, ir jau labak neka pelaks vnk xd
Moš varetu taka lai visu laiku mainas bet tad dafiga labas kvalitates bildes jadabu utt.
Ja varetu ta izdarit tad moš vnk visi kuri grib var kka iesutīt kadas bildes kas pašiem patīk or smthin.
idk.

1 Like

kādreiz bija tematiskās nedēļas forumā ka mainījās fons gandrīz iknedēļu pēc forumiešu velmēm un bija filmu vakari nogalēs!

Par bildēm, ar dāžam, vismaz man, esot tām fonā bija grūti lasīt tekstu, tās vairāk novērsa skatienu. Tākā šeit domāju būtu pirmām kārtām jāskatās uz šo ergonomiku - sauksim tā, tematiku var jau likt pilnīgi jebkādu.

Uz svētkiem domāju vajadzētu likt atbilstoša noskaņa bildes. Tā piemēram, tagad ir nesaprotamais Helovīns (dumji svētki), tad ar varētu likt atbilstošu bildi - spoki, zombiji utt., forums tieši ir tumšā krāsā ^^
Tematiskās nedēļas manā skatījumā bija bezjēdzīgas - veikt balsojumu par vienas bildes izvēli (pat bildi neizvēlamies, tikai tās tēmu - varbūt kļūdos), jēgas nav nekādas. Praktiskā pamatojuma tam ir maz un aizņem vairāk laika nekā rodas atdeve.

Tad jau labāk izdarīt tā - uzreiz uz mēnesi sabalsot, kura nedēļa būs kāda - pieņemsims - kino, komiksi, poniji, kaķi - un katru dienu mainīt šos attēlus. Pirmkārt, katru reizi nenāksies šos balsojumus vākt un dažādība rezultātā radīsies, jo pēc idejas jau pēc nedēļas vairums būs piemirsuši par šādu balsojumu.

Laika periods var būt jebkāds, mēneša ietvaros kā pa manam.

1 Like

Njaaa, varetu foruma krasojumu nomainit lai atbildst svētkiem + vel atbildstošas bildes. Vienigi nez vai kads gribes lieki piestradat pie tā

1 Like

Viena no iespējām. Specifiska detaļa - jāparedz, ka lielākoties attēla centra daļa nebūs redzama. Tīri mest savus mīļākos attēlus nebūtu vēlams.

Ja dizainu uzraksta ar Sass, krāsu maiņa nebūtu nemaz tik laikietilpīga. Šā vai tā, svētku rotājumi ir saruna citai tēmai.

1 Like

daži (vismaz uz mana pc) kaut kā negāja kopā ar dizainu. Vai nu tā bildīte aizgāja kaut kā vairāk zem teksta vai arī nebija pietiekami vizuāli pievilcīga (subjektīvs viedoklis). bet kā ideja un daži attēli bija tiešām labi

2 Likes

Man patika šāda doma, tik attēlu varēja būt vairāk