Vai internetam nepatīk Palworld

1 Like

I’m pretty sure the answer is guns.

mans minējums: internets ienīst=smear campaign. jo advokāti pateica no bueno

Izstrādātāji tviterī, kas taisa 2D pikseļ-platformerus par savu depresiju vai tik unikālas spēles, ka tām neeksistē tirgus, ienīst ideju, ka Ark klons ar pokemonu reskinu ir viena no visu laiku populārākajām spēlēm, kas jebkad izdota.

Pokemonu fani jūtas apdraudēti, jo offbrand pokemonu spēle ir populārāka un labāka par pēdējām oficiālajām pokemonu spēlēm, lai gan core gameplay pavisam cits. Pretty much tribālisms. Plaģiātisma kriticisms viss ir izfantazēts tviterlietotāju galvās un ir iestājusies kaut kāda masu psihoze.

Tad ir vēl monster tamer žanra piekritēji, kas kritizē spēli, jo tā nav pokemonu/casette beasts/w/e spēle, lai gan virspusēji tā pēc tādas izskatās.

Vēl ir anti-AI cilvēki, kas ieņēmuši galvā, ka spēle ir taisīta ar AI rīku palīdzību, lai gan pierādījumu tam nav un spēlētājiem pie kājas, kā spēles tiek taisītas.

Gan jau vēl pāris grupas ir mikslī. Pie tam izstrādātāji no Japānas, kas angliski nekomunicē, secīgi kriticisms netiek apstiprināts vai noraidīts un masu psihoze turpinās.

5 Likes

Hated because pokemon + guns? naaaaah.
Pilnīgi nekas nav minēs par ieročiem dusmīgās tautas runās.
Reāli ieročus var ar tik dabūt ja esi pāri lvl 24, laikam.

Kuri advokāti? Nintendo advokāti? Viņi ko tur ņemas, bet nemaz neko daudz. Vai arī baigi feilo.


Video nosaukums īstenībā ir maldinošs, jo internets mīl šo spēli, vienīgi Pokemonu fani un vēl kaut kādas grupiņas gan nē.

Reāli šī spēle ir pārdota 8 miljonu reižu iekš Steam nedēļas laikā.
Kļuva par nr 2 iekš Steam “concurrent players” of all time chartā ar 2 miljoniem spēlētāju. PUBG ir nr 1.
Un tagad uzmetot aci steam chartiem 1,5 miljoni spēlē pašreiz, kamēr divas spēles ir zem 1 miljona un pārējās zem 3k.

Edit: And that’s just Steam. Pamatīga kaudze ar spēlē uz xbox vai pc ar gamepass. Un tos numurus mēs īsti nezinām, bet gan jau ar ļoti ļoti daudz.


Un un tad glītāk, sīkāk, tīkamāk, tas ko @Arnissan pateica savā postā.

Bet nu jā, arī traileri bija maldinoši.
Kā saka šis vairāk ir kā Ark + Breath of the Wild + Pokemon, ne tikai Pokemon + guns.

1 Like

Man tīri vienkārši tie dizaini šķiet halfassoti. Piemēram tiem pašiem cassette beasts briesmoņu dizaini man likās gandrīz perfekti. Like tur bija tik daudz kas ietverts tajos pixel art sprites, a šeit, neskatoties uz 3d modeļiem viss šķiet tik vizuāli pliekans

1 Like

Reāli izklausās, ka daži cilvēki nīst to spēli internetā par acīmredzamo. :D Nez vai spēle ir diži laba, bet cilvēkiem ļoti labi aizgāja pie sirds satīriskais pokemonu klenējums.

1 Like

Nevar to noliegt.
Izskatās pēc coppy paste asset flip with a twist.
But hey, looks like most people doesn’t care. They just want Pokemon with guns.
Un pat beigās zinot ka tas īsti nav Pokemon with guns, bet vairāk kā survival tipa spēle, tas viņus neaptur spēlēt.
Un arī it’s in early access, un zinot ka šo developeru iepriekšējā spēle Craftopia bija vēl lielāks coppy paste un fails.

Es pa bisķim uzspēlēju. Nav slikta spēle, bet kopumā tāda ļoti tukša.

Salidzinajums ar pokemoniem gan ir ļoti nevietā, jo ja neskaita creature capture pilnigi nekas cits no pokemon līdzības tur nav.

Es daudzos aspektos redzu lidzibas ar jaunajam Zelda spelēm, pat tadas lietas kā fonti un skaņas ir gandriz vai identiskas tām

1 Like

Karoč visi, kas par šo spēli diršās, ir idioti. Got it. Moving on…

Ļoti atbilstošs video

Kā hardcore Pokemon fanam, kurš pat uz Switch vel ar gariem zobiem spēlē tās spēles, Palworld liekas kā svaigs gaiss!
Dizaini liekas daudz tuvāki Pokemoniem nekā piemēram TemTem. Pikseļu spēles man patīk, bet kārtīgs 3D open world man daudz labāk iet pie sirds.

  • visas tās lietas ko viņi sabāziši tajā spēle ir lietas un mehānikas kas man patīk no citām spēlēm: Crafting, Gathering, Unit managment, Exploration, Open World, Base building, Breeding gacha to get the best version of a monster, etc
    Man šī spēle bija negaidīts pārsteigums un ar draugiem spēlējam kopā savā serverī. Reāli tik forši spēlēt praktiski Pokemonus, bet a funkcjonēšu multiplayer, virs 15fps gameplay, pasauli kas neziskatās kā 240p video un monstriem, kuri ir noderīgi ne tikai priekš cīņām, bet arī lai ražotu resursus. :smiley:
1 Like

Domāju kas var būt labs šai spēlē… un uzspēlēju un biju pazudis 3 Dienas šodien tik atguvos… :rofl: Izmantot Palus jeb pokemonus :sweat_smile: savām interesēm lai viņi palīdz noķert citus un likt viņiem strādāt savā labā ir kaut kas atkarīgs… tākā no savas pieredzes dodu 9 balles :+1:

3 Likes

Esmu riktīgi pārsteigts, ka tā ir tik laba kā par to atsaucas tauta. Negaidīju gan. Diez vai pats mēģināšu, bet nu interesanti redzēt, ka šis tā uzsprāga.