Vaden Comics "Brāļi" (at WinterCon VI)

Tad nu manā redzes lokā ir uzplūdis Latviešu komiks ar nosaukumu “Brāļi”.
Es biju iegājis facebook un Unicon facebook lapa bija izlikusi ziņas, ka Svētdien, 16:00, Prezentāciju Zālē - 2. stāvā, Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā, viesosies Vaden Comics.

Kas tad ir Vaden Comics?
Kā viņi sevi paši raksturo:

Vaden Comics is about creating action/adventure comics with light-hearted humor, moral themes and character development. At first we (all three of us - the creators) wanted to see if we can even make a comic book. Apparently we can, it’s called Brothers (or Brāļi if you prefer to read it in Latvian). Now we want to go further, use what we have learned and create more engaging stories.

Man ir sajūta, ka viņi ir vieni no dažiem cilvēkiem, kas iespējams veidos mūsu, Latviešu, komiksu popuralizācijas aizsākumus.

Pašam vēl nav bijusi iespēja nopirkt viņu komiksu, bet pie pirmās izdevības to darīšu - kad tiks izlasīts, rakstīšu apskatu.

Aicinu arī jūs piesekot viņiem facebook: http://fb.me/vadencomics/

Vairāk par Vaden Comics Post-WinterConVI. Šī Tēma domāta tam, lai jūs pievērstu kaut nedaudz uzmanības Vaden Comics. Turpmāk sekos garāks tekstiņš, vairāk par viņiem un ko viņi dara.

Ps. Being a bit bias, bcs I know one of the creators kind of.