Uzspēlējam! svētdien 06/03/2016 18:00

Ok kas manjāmeklē

tad ko man kacat 45 lidz 6 martam taja Spirit’s Rest ?

man tiesi ebon hall ir 45 :D

jap, Spirit’s Rest

šodien patestējām spēli un izdomājām, ka līdz svētdienai pārāk ilgi jāgaida, lai spēlētu vēlreiz. Spēlēsim rīt sākot no 16:00

Par audiālo komunikāciju spēles laikā - discordapp neattaisnoja mūsu cerības, skaņas kvalitāte bija visai apbēdinoša. Tāpēc (kā sākotnēji bija plānots) izmantosim Evolve https://www.evolvehq.com/download
Izveido sev kontu un iedod man vai Artim @WolfyX savu lietotāja vārdu, lai varam viens otru atrast :slight_smile:

1 Like

Un es jau atkal nevarēšu pievienoties :smiley:

1 Like

Tev ļoti labi sanāca mums pievienoties līdz tiem mistiskajiem updatiem :smiley:
…es pati domāju ap kādiem sešiem pievienoties un droši vien atkal spēlēsim līdz vēlai naktij, tā kā neko nokavēt pat gribot nevarēsi ^^

Nē nu es it kā 16:00 esmu mājās, bet es zinu, ka man ir diezgan lieli mājasdarbi uz trešdienu :smiley: Tad jau redzēs, vai vispār pievienošos :smiley:

aha, esmu par mājasdarbu izpildīšanu :stuck_out_tongue:

kapec ne TS?

hahahahaaa, nak rēka par daža atieksmi pret ārējo čatou. Malači,ko lai saku malači. :smiley:

…Rīt?
Es rīt gribēju Asta nolaifot.

Tāpēc ka TS jau vienreiz es ar @NightScorpion54 noklausījāmies pārmetumus par tā izmantošanu spēļu laikā…:stuck_out_tongue_closed_eyes:

sorry what ?

hahaha xD Vispar jāuztaisa tēma, par blade and soul ģildi utt.

jā tas pat nebūtu slikti…

uztaisi :smiley: :smiley: es tgd spēlēju nav laika, zinkā lvl vajag dabūt :smiley: Pats no sevis nekačāsies.

es ar tūlīt būšu iekšā…tēmas taisīšanu uzticēsim @Julia

uztaisīju Blade & Soul ģilde - pievienojamies

Es tagad domāju - taisīt Warlock, or palikt pie Blade master.
Man kinda Blade master vairs neinteresē, bet I’m not sure if I want to go through that struggle again.

@Archy hmmm…vai tad tagad warlock jau ir pieejams?