Uzspēlējam! svētdien 06/03/2016 18:00

UPDATE - serveris Spirit’s Rest
links kur var dabūt spēli - Blade & Soul | Free to Play | MMORPG

Ahoj!
Šodien sēžot hangoutā izdomājām, ka jāuzspēlē Blade and Soul (kāds ir redzējis šo anime?).
Šī ideja ienāca prātā Artim (@WolfyX). Viņs labprāt palīdzēs tiem (piem.,man), kas šo spēli ne reizi nav spēlējuši un vēlas to pamēģināt!

Svētdien 18:00

es, @WolfyX, @NightScorpion54, @Kadiljaks un @McMegg izmēģināsim spēkus un aicinām arī citus pievienoties. Kā nekā kopā ir jautrāk =]

Info:

Spēles laikā audiāli savā starpā komunicēsim ar Evolve - https://www.evolvehq.com/download

Linki par spēli -
gameplay piemēri

mājaslapa - http://www.bladeandsoul.com/uk/
links kur var dabūt spēli - Blade & Soul | Free to Play | MMORPG

2 Likes

Anime noskatījos spēle 35 lvl. Bet Notiek Meet-up :smiley:

1 Like

Es paskatījos gameplay un man iepatikās :smiley: Tik nezinu vai man kompis viņu pavilks :smiley:

meet-up ir sestdien, spēle - svētdien

Ja jau no foruma ir spēļu vakars ir tak Ts3 serveris. Visiem pārsvarā jau tāds tak ir.

1 Like

That’s what she said.

ups…izlabošu :slight_smile: pareizs datums ir nosaukumā

1 Like

nez vai mēs varam okupēt visu Ts3 serveri tikai mūsu spēlei. Varbūt vēl kāds gribēs parunāt un mēs tur traucēsim… vai arī otrādi :stuck_out_tongue:

Ts3 var taisīt bezgalīgi daudz istabu, pajautā adminam un viņš pat uzliks atslēgu tai istabai ja gribēsi

1 Like

Par kādiem laikiem ir runa? Labprāt pievienotos, ja nebūs nekā labāka, ko darīt tajā dienā.

**

svētdiena 18:00

**

OK!!!

Jāiet novilkt spēli.

aha :slight_smile:
es tā palielināju, lai visiem krīt acīs laiks :stuck_out_tongue:

Es nokačāšu un patestēšu vai man tas žanrs maz šķitīs interesants

es arī patestēšu pirms spēlēt kopā ar visiem. Man jau liekas ka barā spēlējot jebkurā gadījumā būs interesanti un jautri ^^

Naiive.

Barā interesanti spēlēt, ja visi ir viena līmeņa un augstākā vēļ pie tam. Spriežu vismaz pēc citām līmeņveidīgām spēlēm

no klātesošajiem cik saprotu tikai Artis un Sintija ir ar pieredzi, pārējie apmēram vienā līmenī

Es ar lielāko prieku palīdzēšu sākumā, bet ja godīgi sākums ir ļoti vienkāršs…:smile_cat:

2 Likes