UZMANĪBU! Help needed! EDOC samazināt svarā

HELP!
IT PEOPLE!

Darbā vajag 17 mb failu samazināt uz 15 mb.
Failam obligāti jābūt EDOC.

Jau mēģinājām atrast web-lapas, kur samazina svaru + zippojām…netiekam līdz 15 mb.

Gaidīšu Jūsu risinājumus ASAP!

ja failā ir attēli, tad varbūt var samazināt viņu izšķirtspēju nedaudz?

Parakstītā edoc neko nevar manipulēt

aaaa… tas edoc ir jums atsūtīts, nevis jūs paši viņu taisat.

Ja nevar palūgt sākotnējam parakstītājam kko izmainīt, tad mēs parasti failus kas pārsniedz kkādu limitu kā sharepoint vai google drive saiti sūtām. varbūt jums arī tas der

FYI, EDOC ir ZIP fails.
Man vēl glabājas kods no viena projekta, pie kura strādāju, kurā es pārrakstīju EDOC v1/v2 validēšanas un v1 ģenerēšanas kodu (iirc v2 bija sarežģītāks, neatceros, kāpēc tam nerakstīju ģenerēšanu).

1 Like

Tā kā tu nevari mainīt parakstīta faila saturu, vienīgais kas nāk prātā - tu to vari sadalīt vairākās daļās - tā lai individuāli katrs fails būtu zem 15 mb. Es gan nebūtu drošs, ka otrā pusē tauta tiks galā ar 2 daļās sadalīta .zip vai .7z faila atspiešanu.

Nevajag zipot pa daļām EDOC, vajag vienkārši parakstīt atsevišķos failos tā EDOC saturu. Ja vien tur iekšā nav viens liels PDF fails, tad neko nepadarīsi, tad vnk nav iespējams, jo EDOC nav opcija izvēlēties compression level.

1 Like

No kurienes nāk šis EDOC, vai to parakstījāt jūs paši, un vai tā saturu nav iespējams sadalīt vairākos EDOC? Vai vispār ir nepieciešams visu saturu parakstīt? Un kāpēc tāds dīvains 15mb ierobežojums? Mūsdienām baigi maz…

Ja bez variantiem jāiekļaujas 15 mb, izveidot jaunu failu vai failus pats pa sevi būtu vissaprātīgāk.

No sākuma jāsaprot visi apstākļi un tad redzēs.

Atradām risinājumu, ka aizsūtīs pašu līgumu bez pielikumiem, bet nja, būs atkal viss jāparaksta pa jaunam :sleepy:
Paldies Jums visiem par support!

Šo topiku var aizkorķēt ciet @Menestrels

sūtīt līgumu bez pielikumiem, kas iespējams arī satur svarīgu info sķiet nepareizi
mums vismaz nekas kas nav edoc iekšā netiek uzskatīts par zīmīgu un vērā ņemamu

Tak vnk aizsūtiet līgumu vienā EDOC un pielikumus otrā EDOC. Cik tad laika prasa parakstīt tos failus, kāda minūte? Vismaz aptuveni tik daudz laika man aiziet uz telefona to lietu darot.

This topic was automatically closed after 3 hours. New replies are no longer allowed.