Useless stuff = cosplay

sooo long story short… es savu custom cosplay saku paris gadus atpakal, bet it is kind of dead, bet domaju ja sanaks dabut papildus materialus varbut iedvesma ies uz prieksu.
Esmu liels post apocalytpic fans, ta ka ja kadam metajas lieaks gazmaskas, kiveres vai krievu laik lietas varbut noderes cosplay. Ja nu kas ping me directly visu hlamu savaksim un varbut kka cospleya ieliksim :D Lena gaita vacu, bet ja bus kas vet butu forsi, kaut vai kadas paliekas no cosplay.
Ir paries lietas idejas limeni piefiksetas, ka vel beigas bus nezinu… ta ka esmu parvacies uz dzivokli Riga jutos nedaudz ierobezots. Instrumenti ir, kkadi materiali ari.
Varu ari atdot kadam kadas lietas un shemas utt, ja nu vajag. (esmu Juglas puse, viena kaste pilna ar hlamu ir)
Ceru uztaisit kko semi-stradajosu ar vacuum tubes, bet nu nezinu vai sanaks… lid sim iwdvesma navb bijusi…

3 Likes

Kaste pilna ar hlamu ir vilinoši, hmm

Hoarder in the making :sweat_smile:

1 Like

man liekās Hercogs jau tika savaldzināts ar vakuuma pastiprinātiem man liekas, tas taču biji tu, @H_Hercogs kas jūsmoja par kvēldiegu ciparnīcām?

Bij tāda lieta, bij tāda lieta

Man bija kalkulātors ar tādām, barošanas bloks nodega momentā, a baterijas beidzās momentā un dabūt jaunas bija problēma.