unOrdinary webtoon

unOrdinary zīmē uru-chan un ir pieejams Webtoon.

Pagaidām šis ir vienīgais webtoon, ko zīmējusi uru-chan.

Vietā, kur valda hierarhija, piepildīt savu likteni ne vienmēr ir viegli, jo aiz katra stūra ir cīņas un nāvējošas sazvērestības.

Šajā webtoon jūs sekojat Džona stāstam, kā viņš cīnās cauri savai ikdienas dzīvei.

Šis nav pats oriģinālākais stāsts - Cīņas webtoon, kas galvenokārt norisinās vidusskolas apkārtnē.

Bet nebūs tā, ka tu lasīsi un domāsi - kaut tu nebūtu sācis lasīt šo. Kā man ir gadījies ar vairākām grāmatām un mangām.

Lai gan dažreiz šis webtoon šķiet mazliet lēns.

##########

Mākslas stils tomēr ir diezgan anime, un tas atgrūdīs dažus cilvēkus.

Tiem kam patīk krāsaini zīmēumi paveicies, jo krāsas ir diezgan spilgtas.

Paneļi ir vienkāršā izkārtojumā, kā jau webtooni parasti ir. Vienkārši ritiniet uz leju un būs ok.

##########

Kā jau minēju, stāsts nav oriģinālākais, bet tam ir savs stils, tāpēc jums nav jāuztraucas par to, ka tas ir tieši tas pats ko jau eat lasījuši.

Ainas rakstītas diezgan labi, galvenais ir tas, ka viņas bieži vien ir smieklīgas.

Man patika: Smieklīgais dialogs. Tas, kā glavenais varonis izturās pret citiem.

Man nepatika: Dažkārt lēnā stāsta progresēšana.

Secinājums: Cilvēki, kuriem patīk vidusskolas kaujas (battle shonen) manga vai anime, drošvien patiktu šis. Šis webtoon ir arī viegli lasāms, tāpēc, lasot to, tu nezaudēsit pārāk daudz laika.

2 Likes

Sakuma likas interesanta bet gaidot jaunos update saka zust intrese ar katru nakamo nodalu… Varbut arī pie vainas ir tā lena stāsta progressesana

1 Like

Jā, stāsts ir sācis progresēt arvien lēnāk. Tāpēc saprotu ka var zust interese.
Kad tiks pabeigts un varēs binge read, būs ok, es vismaz tā domāju.

Es it kā saprotu ka cilvekam trūkst laika lai izzimetu kadu actionu vai trukst idejas bet tad es vairak atbalstu tos kuri panem pārtraukumu no ta neka stiepj gumiju :-/ Citi atkal stiepj lai nebeigtos stasts tik ātri un nebūtu jadoma jauns komiks bet ehh. Varbūt ja beigsies tada laikā kad vel izmantosu webtoon aplikaciju tad iecekosu xD

1 Like

Mhm~ Tam patiešām piekrītu, nevajag ievilkt stāstu. Man galvenokārt patīk šis webtoon, jo varu ceturdienu rītos ~10 min vnk paņemt un izlasīt jauno nodaļu un neparko citu nedomāt. Daudz labāk nekā binge watch anime vakaros.
Bet kā jau pieminēju, lēnā stāsta progresēšana dažreiz mani nogurdina/ ir pretējais effekts tam, ka gribu atpūsties.

1 Like