UniCon2016 digital badges! :P

Hey hey hey!

Forumieši! Tiem, kas bija gājuši uz UniCon kopā ar @karogs , esam sagatavojuši digital badge!!!
Tos mēs jau zinam.

Also mēs esam sagatavojuši digital badge tiem, kas vēl bija uzvilcis kostīmu! :stuck_out_tongue:
Tos gan es neatceros un daļa pat nepeigāja pie karoga. Šajā temā metam foto apstiprinājumu, ka bijāt Cosplayerfestivala laikā un automatiski saņemat savu badge!! :stuck_out_tongue:

2 Likes

No @Kadiljaks veel buus arii video no gaajiena. Vai arii tas tiks savienots kopaa ar intervijaam, ja pareizi sapratu. Taa kaa, ja kaads aizmirsiis sevi pieteikt, tad meeginaashu juus saziimeet un atpaziit peec pieejamaa materiaala.

Welp, šī tema ir peiķēdēta pie top vēl divas nedēļas, tapec laiks būs. Also tiks iemesta info fb. Sekotāji, gan jau pamanīs. :wink: Nu, ja nepamanīs, tad nepamanīs. Anyway. Bilde paredz iemūžināšanu, taka to varēs atsūtīt jebkurā brīdī. ))

Gaida @Kadiljaks viņam vienīgajam ir bilde ar mani… >__<

9 Likes

Nyuruhuhuhuu!

4 Likes

I can hear it in my head.

2 Likes

I was there. :D

9 Likes

Well… Es biju, bet gnj nedabūšu, Ps gribēju ar jums iet bet vlciens pāri desmitiem tikai rīgā iebrauca​:cry::cry::cry::cry:

2 Likes

Ek, laikam savējo ar jāiemet :grin:

(tas 2. stāvā :grin:)

7 Likes

https://www.instagram.com/p/BIxNeWZgDGa/?taken-by=sawlitis
Es ar biju! ';D #Yaoi

10 Likes

Biju un gandrīz nomiru :smiley:

12 Likes

Man nav labi foto. Take my video. :laughing:
That’s me.

4 Likes

Es arī biju! ^.^

6 Likes

Nav tā, ka man ir milzīga nepieciešamība, bet vai digital badges ir vēl joprojām plānotas? :3

itká visiem izfaliju sen oO

man nav :smiley:

wat. :smiley:
man nav… xD

Tiks labots, stundas laiká. :wink: