UniCon Arts Workshop 25/11

Čau @Zimetaju_grupa un interesenti!~

Šajā nedēļas nogalē tiek origanizēts workshop, kurā varēs zīmēt, iemācīties jaunas lietas un iepazīties ar jauniem cilvēkiem!
Būs dotas tēmas un dienas laikā būs jāuzzīme vismaz viena no tām. Beigās tiks noteikts labākais zīmējums! :sparkles:

:exclamation: Zīmēšanas nepieciešamos piederumus ir jāņem pašiem.

Vieta: Ieriķu ielā 43A (NVO nams)
Laiks: 25.11.2017 14:00
Facebook pasākums: UniCon Arts Workshop 25/11

2 Likes

Es pati neplānoju ierasties, jo tas iekrīt nedēļas nogalēs, kad man ir jau ieplānoti citi plāni :confused:
Bet varbūt kādam citam interesē. Pie tam mums kā @Zimetaju_grupa vienmēr ir šis sapnītis zīmēt kopā. varbūt kādu reizi ir jāizmanto šī iespēja piedalīties kādā workshopā :+1:

2 Likes

Izklausās interesanti. Tik jāskatās vai citi forumieši ies, ko negribu tur būt forever alone xD

Viens cilvēks vairākās tēmās nepiedalās.

Principā, domāju, ka būšu.

nebutu man tas sasoditais gardedis labprat aizietu bet soreiz ari neiznak …darbs :’(

Darbs. Nebūšu.

Tā kā es netieku, vai kāds varēs te spamot par to, kas tur notiek?

Nu… Vai kāds bija?

Tanu (orgs) teica, ka neviens netnāca, so aizsutij vienu cilvēku tur, lai viņa neraud.

Woah… :/// tomēr šādas lietas uniconam būtu labi saskaņot ar pārējiem tā pat kā mēs te visu saskaņojam un plānojam

Saskaņot ar 3000 lielu cilvēku community? Parva protams ir tirans, bet ne tik liels. Also, pamatā visiem māksliniekiem tagad iet sessija :smiley: Es gan parasti viņu neņēmu vērā, bet pārējie saka, ka viņu aritmētikā šīs moments piedalās.

Balsošana parasti darbojas !

Līdz šīm UniCon par visiem mītiņiem ziņo 2 nedēļas iepriekš un cilvēki vienkārši vācās, kam interesē. Pieņemu, ka tu vienkārši nezini, kā darbojās šīs milzīgs community :smiley: Tie nav forumiešu 20-30 cilveki :smiley: Ja vēlies mainīt uniku, itkā Parve regulāri izludina brīvas vakances stafā.

1 Like

Njam… es neskatos facebook un vienīgais avots man ir @kikimuffs , kas paziņo 2 dienas pirms pasākuma :smiley:

1 Like

@Onii_chan, @m1raz
nezinu kāpēc, bet es uzzinu šos mītiņus parasti pirmspēdējas dienās pirms paša pasākuma. Tāpēc es arī informāciju ielieku vēlu. Varbūt viņiem būtu vairāk jāreklamē šie pasākumi… arī ārpus facebook, jo piemēram poterciālais apmeklētājs Mārtiņš neskatās facebook :'D
Esmu labdaris, kas vienkārši ieposto šos pasākumus forumā, jo man liekas, ka te varētu būt cilvēki, kuriem varētu interesēt zīmēšana grupiņā.

1 Like