UniCon 2015 gājiens! [Finished]

I call for justice!

Mr_Chicken izklausās labāk!

@m1raz beidz man niku mainīt :smiley:
@LOKOS un noteikti nē, palikšu vēl pie zaķa :smiley:

Justice?

Es vienkārši negribu tevi apcelt tādēļ neizmantošu savas iespējas :smiley:

Tu jau esi mani apmelojis! Cīnamies UniConā līdz nāvei! :persevere:

Tur būs pārītis fighting spēļu turnīri.

Ideāli, derēs!

@Mr_Bunny a tu vsp naksi uz UniCon?))

Sabiedēji zaķīti. ;/

Nu tagad jau tiešām sāk mazāk gribēties iet, kā jau @DiviViens teica :smiley:

Divi-Viens tāds negatīvi noskaņots, jo pats netiek.

Nu, ko varu teikt- laimīgie jūs! Par UniCon uzzināju mazliet par vēlu, kad jau nometnei biju pieteikusies… Tagad par to, kā jums tur ies, varēšu vienīgi caur netu redzēt :confused:
Šitādu iespēju garām palaist un būt tepat netālu no Rīgas- Saulkrastos… Cerams, ka vainas apziņa mani negrauzīs kā kāmītis līdz kapa malai. :smiley:

Pagaidām pasākums ar katru gadu paliek labāks. Šogad netiki, vismaz nākošais gads būs labāks.
Varētu būt, ka vēl tiks organizēts WinterCon. Personīgi neesmu apmeklējis, tāpēc grūti spriest. No malas izskatās pēc stipri mazākas un pliekanākas UniCon versijas. :\

Mememe cosplay :smiley:

Ne tikai tērps, vesela uzstāšanās. :sweat_smile:

vēl labāk :smiley:

No savas puses es teikšu, ka obligāti taisīšu kaut minimimālu, tomēr video atskaiti. ^^

Domājams varētu teiksim svētdien, ja Menestrels tam piekritīs, uzstaisīt podkāstu, kurā būtu pasākuma apspriešana un abu dienu kopsavilkums.

P.S. Mums vajadzētu kaut kā ar kontaktiem apmainīties, vai? Vai sarunāt kur tikties, konkrētā vietā un laikā.

Svētdien? Uzreiz 2. datumā vai tomēr nākošajā? 2. datumā iespaidi svaigi, taču enerģija var mazliet pietrūkties. :worried: Podkāstam svarīgs dzīvīgums. Nebūs labi, ja dalībnieki ir kā izspiesti citroni.

[quote=“Kadiljaks, post:60, topic:291”]
No savas puses es teikšu, ka obligāti taisīšu kaut minimimālu, tomēr video atskaiti. ^^
[/quote]Ja ir idejas, varam uzveidot kādu kopprojektu vai sajūgt podkāstu un atskaiti kopā.

[quote=“Kadiljaks, post:60, topic:291”]
Mums vajadzētu kaut kā ar kontaktiem apmainīties, vai? Vai sarunāt kur tikties, konkrētā vietā un laikā.
[/quote]Apmainīsimies ar kontakiem, kaut kur pie ieejas tiksimies, uz vietas pēc apstākļiem skatīsimies.