UniCon 2015 gājiens! [Finished]

Aicinu visus aktīvos foruma lietotājus pievienoties mūsu grupai un kopā doties uz UniCon!
Piesakāmies zemāk.

Šobrīd esam divi gājēji - Menestrels un Mirāža.

/// 2015 visitors: Menestrels, Kadiljaks, Mr_Bunny (1st day), Anna (1st day), m1raz;
See ya in WinterCon.

Obligāti būšu, biļetes sen iepirktas.

Ja kas, līdz 1 dienā nezvanīt, guļu parasti tad.

Skaidrs, ātrāk par launagu negaidīt. :smiley:

Kompānija it kā ir, bet redzēs, ka tik neuzmet… Pēdējā brīdī noteikti paziņošu, ja pievienošos.

Es netikšu. :frowning:

Nē, UniCon dienā būšu viens no pirmajiem ^^, tas tā, ķipa, ja iepriekšējā dienā sazvanīties.

Man tā nesanāks uzmest - biļetes jau iegādātas, tā kā nāksies vien nākt, neatkarīgi ne no kā.

Veči, vai tik mums nav jāgatavojas lielajam UniCon 2015 podkāstam? Tomēr lielākais gada notikums un iespēja iziet forumam ar Animmāniju lielākās cilvēku masās. Tādu iespēju nedrīkstam laist garām.
Pie tam tas būtu pēc iespējas labāk jānoformē. :worried: Safilmējam un safotografējam pasākumu, ilgi nevilcinoties, ierakstāmies un samontējam video celiņu.

1 Like

Šobrīd ir stabili 2 gājēji? :smiley:

Kopā 3 gājēji.

Tu tak arī gājējs. Varēsi piebiedroties podkāstam, ja, protams, gribi. Mums nekāda slēgtā kluba nav, podkāsties brīvi ņemam visus no malas. Par laimi maz cilvēku uzdrošinās piebiedroties. :smiley: Vēsturiski bijusi tikai viena pārpildīta sesija.

@Mr_Bunny sadomāji vai nāksi? :3

Nevaru īsti izlemt… Bet nu paskatijos programmu un nezinu vai arī atrastu kaut ko kas mani tur tā ļoti interesētu.

Viens vien pasākums pie mums notiek. Es pat kārtīgi neskatījos kas tur būs. :smiley: Vienreiz gadā var arī aiziet. Tagad tam visam arī klāt pieskaitās foruma saiets.

Padomā tik, mēs varēsim Mirāžu reālā apskatīt. :smiley:

Nu vēl īsti vienošos ar sevi pirmās nedēļas pusē :smiley: Bet nu jā būtu interesanti īstajā dzīvē arī satikt :slight_smile:

Izskatās, gājienam pievienojas Anna.

Yay. :3

Es arī gribu QQ

Nāc…!

Annai būs smagi… :smiley: Tāda čaļu kompānija, it īpaši, ja mirāža ir to starpā :smiley: