Underrated, Overrated, Overhated and Not hated enough or just should be hated

Ļoti vienkārši sakam visu, ko jūs uzskatat par underrated, overrated un iemeslus, kā arī pasakam, to kas jūs ieliekas, ka nav pelnījis heitu un ko vaidzētu heitot un kārtējo reizi ar iemesliem. Rakstam par visu ko gribam, anime/manga, characters, filmas, aktieri, mūzika utt.
Piemēri ar characters
Overrated- Rui Tachibana(DomeKano)- Seems hella selfish un annoying
Underrated- Hina Tachibana(DomeKano)-Visu, ko viņa dara ir priekš MC, bet izskatās, ka visi ir akli
Overhated- Sakura(Naruto)- Sāksim ar to, ka Sakura ir useful Shippuden’ā, kā arī viņa nav pelnījusi heitu, jo kopumā visi female characters no Naruto ir useless. Piemērs ir TenTen, kas ir daud vairāk useless, bet vairāk heitu par Sakuru dzirdu.
Should be hated/Not hated enough- Sasuke Uchiha(Naruto)- Kā characters viņš ir hella trash, neko nevar īsti pats izdomāt vai panākt, hella edgy, nav sava viedokļa īsti, vienkārši manipulēt.

2 Likes

Over rated- The star ir Born, ne to kā filma būtu slikta, nē viņa ir laba un ar otru pusīti skatāma un piemerota. Taču ja skatīties žanra ietvaros ir krietni vājāka par citiem un pat atstāj vairāk jautājmus kurus pati uzdod, taču neatbild. Kā arī ir nesaprotami un părāk nesaprotami vai pretrunīgi momenti.

1 Like