UNAMAN saspēļu vakari 2023. novembrī 🎲 (Saspēle 22.11.2023)

Hey hey ļaudis!

Šis topiks būs ap un par saspēļu vakariem, kurus rīko komanda Unaman dažādās kafejnīcās.

Komandas jaunākajām aktualitātēm var sekot līdzi Telegrama grupā:

Viņiem pašiem ir arī sava lapa, kur tiek publicētas aktualitātes un citas lietas:

2 Likes

Novembra saspēļu saraksts :)

1 Like

Hmm… hospitāļu ezī vēl nav būts

Bet jā, novembrī varētu kaut kad aiziet

Es pirms dažām dienām iesēdos tajā Telegramā, lai gan tas diez vai palielina manas izredzes aiziet uz kādu no viņu pasākumiem, jo vnk neatceros laicīgi/guļu/esmu aizņemts.

drošvien jāuzliek poll, kurā dienā kurš gribētu/tiktu un tad attiecīgi varam bariņā aiziet

1 Like

Tikšu mājās, caur datoru uztaisīšu :saluting_face:

Kad tiekamies uz Galdaspēļu vakaru?
  • 06.11.
  • 15.11.
  • 21.11.
  • 22.11.
  • 25.11.
  • 27.11.
0 voters

Sestais man ir ar zvaigznīti *, man ir dzimene un jāiziet cauri radiem atzīmēt. Tā kā man darbs dod brīvu dienu domāju, ka visu mierīgi paspēšu izsvinēt līdz sešiem.

dāvanas iesi lasīt ja? ;D

Kur nu bez tā. Vienīgi kolīdz tu izaudz liels, visi sāk dāvināt kaut ko simbolisku. :D

Tātad tas ir mājiens, ka no mums gribi kautko nesimbolisku…noted

Tas ir mājiens, ka sliktākajā gadījumā mazliet kavēšu. Man radi dzīvo netālu no Avotu Ezīša, tā nu, ja es ieplānoju dienu pareizi, nebūšu tālu. :D

6tais uz 22otrais ir neizšķirts :grimacing:
Tā kā mums jau otrajā nedēļā ir pasākums, saspēli organizējam 22tajā :smiling_face: Tā lai visi pasākumi nav vienā nedēļā :upside_down_face:

1 Like

Good call

Btw, es gribu par šito atgādināt

oh shii labi, ka atgādināji, actually biju aizmirsusi ;D

1 Like

Ja nobalsots, kas jādara, tas jādara. Labi, ka nejauši nenobalsoju par Purčika ezi. :D

Jums vēl var pievienoties?

4 Likes

Droši

1 Like

Nav nosprausts cilvēku skaits, tikai laiks/datums :D