Un-go - apskats

#UN-GO


Nosaukums angliski: Un-Go
Sinonīms: -----
Žanrs: Mystery, Supernatural
Epizodes: 11
Izlaišanas datums: Oct 14, 2011 to Dec 23, 2011

OP:

ED:

Apraksts:

Darbība norsinās Tokijā pēc nesen notikuša kara ar terorismu. Cenzūra un konspirācijas teorijas iet roku rokā. Shinjurou Yuuki ir izmeklētājs, ko daudzi sauc par “Uzveikto Detektīvu”. Viņš izmeklē noziegumus kopā ar savu mistisko partneri Ingu.

Sižets: 7/10

Pa cik te ir iesaistīta mistika, tad ir vairāk kā skaidrs, ka ļoti reālistiskas izmeklēšanas nevar sagaidīt. It īpaši Ingas dēļ. Kā arī ir vairāki veiksmīgi gadījumi, kas palīdz atrisināt noziegumu jeb atklāt patiesību. Bet tajā pašā laikā viss izmeklēšanas process šķiet pietiekami interesants, lai neliktu garlaikoties. Nekādi krasi pavērsieni gan nenotiek, bet sava intriga tiek uzturēta līdz pēdējam.

Animācija: 8/10

Stils pats par sevi neko neizceļas un arī detaļām netiek pievērsta pārlieku liela uzmanība. Kas pat varbūt ir labāk, jo nenovērš uzmanību no notikumiem. Bet tajā pašā laikā ir pāris interesanti tēli tīri no mākslinieciskā viedokļa.

Skaņa: 7/10

Skaņa te lielu lomu nespēlē. Ja runājam par OP, tad, personīgi, nekas īpašs nešķita, bet ED gan ir labs un iesaku noklausīties pilno versiju šeit.

Tēli: 8/10

Visinteresantākais tēls, protams, ir Inga. Lielā mērā pateicoties tam, ka nekad līdz galam netiek izskaidrots, kas viņa (vai tomēr viņš) ir. Arī galvenais tēls ir labu uzrakstīts un viņa sāncensis, bet viņi ir pietiekami viendimensionāli, lai ne ar ko neizceltos. Lielā mērā gan izglābj beigas, kur tiek atklātas vairākas nianses par tēliem, kas padara viņš kaut nedaudz aizraujošākus.

Gala rezultāts: 8/10

No sākuma grasījos likt 7, jo pirmā puse no sērijām nav tik ļoti aizraujošas, bet otra puse jau paliek daudz interesantāka. Un beigās pacēlu par atzīmi tikai dēļ beigām, kas bija tiešām labas, izņemot varbūt galvenā ļaundara loģiku, bet reti kad detektīvos galvenajiem sliktajiem ar kaut cik sakarīgs motīvs. Parasti viņš to visu dara tikai, lai apmierinātu savu EGO.
Protams, ir nedaudz humora piesitiens, bet tikai tik, lai nekļūtu apnicīgs un nešķistu nevietā.
Kā arī ED dziesma. Tas jau pēc pirmās epizodes lika pacelt vērtējumu,

3 Likes

Deammm… man patika :smiley: Nemaz nevarēju paredzēt vaininieku… jeb manas aizdomas bija mānīgas :smiley:

Beigās? Es jau tajā cietuma epizodē sapratu, kurš būs beigās vainīgs. :smiley: Pārāk uzskatāmi. :smiley:

Es anime parasti pavirši skatos :smiley: bet mangu lasu kārtīgi :smiley: un Un-Go mangu neesmu lasījusi :smiley:

Oho nice apraksts! Būs jāpieliek to watch listam :smiley:

Hey, paņēmu tavu par piemēru. xD

Yeah es tā skatos. :slight_smile: Up, up you go!