Twitch - Gamers and Thots - MonkaS, Pepega's and OmegaLUL's

Sveiki!

ezgif.com-crop (2)

Šajā forumā ir vairāki uz YouTube tēmēti topiki, bet es neesmu manījis Twitch tēmētus topikus.

Tad nu pastāstiet šeit par savu pieredzi ar Twitch, ka jums tur tīk vai netīk, ko jūs tur skatāties, utt!

1 Like

Es pats Twitchu neesmu īpaši skatījies, man vispār neinteresēja live streami.

Vienīgie live streami kurus palūrēju bija viena otra youtubera streami un PewDiePie Youtube streami, un arī pārsvarā tikai, kad viņš spēlēja Among Us.

Gandrīz vienīgā saskarsme ar Twitch man ir bijusi Twitch klipi un to kompilācijas, youtube video par Twitch drāmām, utt.


UberHaxorNova Twitch

Pirms tam šis bija vienīgais streamers kuram uzmetu aci, bet tāpēc, ka viņš ir viens no maniem mīļākajiem Youtuberiem. - Viens no pirmajiem populārākajiem Lets playeriem + The Creature Hub, Cow Chop.
(laigan nekāds youtubers sen vairs nav, pārgāja uz twitch jau sen)

Bet arī neko diži neskatīju.
Pārsvarā tik vienu otru E3 un Game Awards streamus, un varbūt kādu vienu otru spēles streamu. Labāk gāju lūrēt viņa samontētos Youtube video.


Bet pirms pāris mēnešiem uzlecu uz specifiskiem streamiem - GTA 5 RP iekš Nopixel 3.0 servera.

Par GTA 5 RP streamiem jau zināju pirms gada vai diviem un pārsvarā tieši UberHaxorNova dēl, jo viņš tur sāka baigi spēlē, bet man tad īpaši neinteresēja.

Bet ap 2021. gada februāri un martu iekš Twitch klipu kompilācijām sāka pārādīties vairāki GTA 5 RP klipi.
Laigan jau 2.0 laikā vai pat pirms tam tur spēlēja viens otrs lielāks streamers kā sodapoppin, pokelawls, XQC, utt.
Bet uz 3.0 arī uzlēca vēl citi lielāki streameri un daudzi citi kuri pārgāja no nesenā populārā Rust RP.

Tad nu Twitch klipu un pāris XQC gameplay video dēļ uzsāku skatīt šos GTA 5 RP streamus.


Ko tad es pats beigās skatos?

Kā jau pirmīt minēto UberHaxorNova diži neskatos, bet šad tad uzmetu aci.
Un pāsvarā, kad viņš spēlē ar savu policista tēlu Barry Briddle.

NeveRossa Twitch
Character - Dawn Hearte - Jauka patīkama persona, kura gatava visiem izpalīdzēt. Bet arī iekuļas daudzos smieklīgos notikumos. 7 And she snorts when she laughs 1.0
Cik atceros tad laikam par viņu uzzināju no šīs Twitch klipu kompilācijas. (Pirmie 4 klipi)

Roxmiral Twitch
Character - Sherry Paie - Sassy and weird, and a bit crazy 2.0 Un arī iekuļas daudzos smieklīgos notikumos, kurus pati daudzreiz vien izraisa ;d
Īsti neatceros kā uzzināju par šo streameri. It kā arī viņa tēls ir redzams iekš tās pašas klipu kompilācijas, bet tomēr man liekas ka uzzināju par viņu vai nu redzot streameru sarakstā, vai no NeveRossa streamiem.

theLGX Twitch
Viņam ir vairāki tēli, bet pārsvarā spēlē divus, laigan tagad jau kādu laiku var teikt 3.
Bryce Miller - Nice cool frat type a guy. 3.0 4.0
Roland Nelson - Gambling addict. Dzīvo pēc divpusēja metā kauliņa likumiem, 1 - yes 2 - no. Un tādā veidā ir iekūlies daudzās nepatikšanās un jautros atgadījumos. Laigan arī tas dažreiz notiek bez metamā kauliņa izmantošanas 5
Neil McReal - Patriotic American. American Football <3. Tries to be a cop. 6
Par šo streameri, laikam jau uzzināju no NeveRossa streamiem.

Šie trīs streameri ir nelieli, ar skatītāju skaitu ap 150-300. Laigan esmu manījis, ka Roxmiral dažreiz ir ap 400-700 skatītāju
Un arī jāmin, ka viņu tēli nav noziedzinieki vai policisti, bet gan vienkārši ļautiņi šajā servera dzīvē. (Laigan Roland tēls jau iekuļas nepatikšanās ar likumu un Neil tēls mēģina kļūt par policistu)


Bet tai pašā laikā arī esmu piesekojis daudziem citiem GTA 5 RP streameriem. Lielākoties tiem, kuri tusē ar jau manis nosauktajiem streameriem. Bet es viņus neskatos, varbūt uzmetu tik aci retā reizē.
Un visi viņi ir jauki un patīkami un pat ļoti talantīgi.

Burn Twitch
Johnny Silverhand - Keanu Reeves tēls no Cyberpunk 2077
Sasuke Johnson - Sasuke tēls no Naruto
Dr Respect - Dr Disrespect
“Text to Speech” - tēls kas izmanto savu twitch chatu un zodojumu tekstus, lai komunicētu ar citiem serverī.
Sanic Speedrun - Tēls ar sačakarētu mikrofonu un mēģina izdarīt speedrunus iekš dzīves.
Un daudzi citi.
Un cik saprotu viņš pat ir ierunājis anglisko dublējumu tēlam “Tadashi Kikuchi” no “SK8 the Infinity”

MiltonTPike1 Twitch
Galvenais tēsls - Kiki Chanel - trakulīgs un eksentrisks tēls.
Bet viņam šad tad arī ir citi random tēli, kā piemēram, sērij veida slepkava, kā arī Man in Black tēls. Laigan cits streamers tēloja runājošu citplanētiešu suni, lai jau šī tēla storijs ietu normālāk. ;d
Un citi tēli.

Farmhouse78 Twitch
Steven Hayes - Tramīgs čalis, bet ļoti strādīgs. Ar tīkamu “radio balsi”. Diži nav ko minēt, bet vienkārši tīkams tēls ;d (ja skatītos vēl kādu streameru dien dienā, tad iespējams šis būtu tas)

Un vēl daudzi citi streameri un viņu tēli. Gan noziedzinieki, gan likuma sargi, gan parasti strādīgi ļautiņi.


heh, beigās drīzāk izskatās ka pastāstīju par GTA 5 RP serveri nekā par Twitch xd

Bet kā ar Jums? Ko Jūs tur skatāties?

1 Like

Es ļoti reti skatos - pārsvarā pats strīmoju :grin:
Ja skatos, tad tie ir kāda drauga strīmi.

Links ??

Here - Shadowrise_BnH

1 Like

Twitch galīgi neesmu līdis iekšā. Varbūt kādu reizi esmu paskatījies kādu strīmu Youtube, taču ne gana bieži, lai ar pārliecību atsaukt atmiņā ko tieši skatījos. Mana gaumei šāda straumēšana ir pārāk ilgformāta saturs. Ilgi jāskatās un salīdzinoši zemāka satura kvalitāte, salīdzinot kaut vai ar iepriekš ierakstītiem video.

3 Likes

image

1 Like

Rip PogChamp Sadge

1 Like

Es praktiski nezimantoju Twitch. Vajadzības lielas īsti nav bijis. Pamatā to biju lietojis, lai dabūtu īpašos sprejus vai skinus prekš Overwatch, kad tas bija aktuāli. Šobrīd neesu slēdzis Twitch iekšā.