Trīs vārdu stāsts

Sen,senos laikos dzīvoja mazi, mīlīgi trīs zaļi ezīši ar 10 kājam bet tikai trīs ar piecām acīm ļoti netīrā māja ļoti ļoti netīrā viens gribēja sakopt izmantoja melno maģīju bet māja uzsprāga ieradās super varonis nespēja izglābt ezi glāba ko citu glāba apdrošināšanas dokumentus tāpēc ezis nomira bet tomēr izdevās nomirt bet sāpēm ar cigareti mutē viskija glāzi rokā parādijās Doctor who ar ķiruģisku palīdzību asinis bija visur jo ķirurgs spēlēja vijoli kā zvērs nemaz neredzēja Šreku kurš klusi lavījās uz KFC pēc lielas sadursmes sodien ar random UFO pakaļ skrien Malders ar citplanētiešu ieroci no kartupeļu mizām un ķiršu kauliņiem un šāva varavīksni nobeidza visus UFO Malders triumfējoši izsaucās allahu akbar Skallij! Skallija pieksrēja pie Maldera pasaule satumst miglā Taču parādās gaismiņa no sarkano lukturu blāvās uguns liesmas kas lēnām dedzina auklu, kurā iekārta spīdīgi žilbinoša rotaslieta kuru Malders paņēma un jutās pārsteigts, jo kurā viņš negaidīti saskrējās ar Šreku kurš lasīja bībeli un tad Malders uzdeva Šrekam jautājumu kāpēc tieši bībele? Šreks šim atbildēja Tu zināji, ka tā nav bībele , bet karte uz Nārniju, kurā dzīvo āzis un trīs svētās bībeles kuras pieder trim ežīem kuri bībelītes nozaguši! Pēc bībeles izlasīšanas viņi tās pārpirka īstenība nozaga jo Aslan`s iemācija ka ar bībeli nedrīkst sist cilvēkus kas ir uzticīgi Šrekam jo savādāk atnāks Megija ar cirvi un iedos visiem sapuvušus ābolus, kuri uzvedās palaidnīgi,bet viņus izglāba viens ezītis miglā, nakts aizsegā,pēc tam noslaktējot visus pa tumšiem kaktiem un ne tik tumšiem. Malders Šrekam sacīja sasitīsim tos abolu ņuņņas lupatu lēderos sapuvušie āboli nebija kas bija nevietā. Pica piedega, jo Ēzelītis nav šefpavārs sapuvušie āboli ēzelītim negaršoja, bet āzim tas nemaz netrauceeja jo āzis ābolus nesa uz tirgu lai citi tos no viņa nopirktu vai arii nozagtu ,jo Bībelē rakstīts ir daudz kas ,bet nekas no taa ir praatiigs , lai veiksmīgi tirgotu vajag lielu veiksmi un daudz ābolu . Tāpēc āzim bībele…
Pēdējā atbilde bija Spēle - Trīs vārdu stāsts

3 Likes

Oh wow. This looks like my autobiography :smiley: :smiley:

2 Likes

:smiley: :smiley: ja man vel pieturzīmes butu jāliek, paietu visa diena :smiley:

Es tev tieši gribēju par pieturzīmēm aizrādīt :smiley: :smiley:

aha man jau besis bija kopēt pie 30 replaya :smiley: :smiley:

1 Like

Dadaisma stila staasts :smiley:

1 Like

kas tas tads?

Hmmmm… Kaut kas loggisks bet vinnam nav loggikas :smiley: es nemaaku paskaidrot :smiley:
Lai izveidotu kādu mākslas darbu dadaisma stilā nebija nepieciešams talants, šie darbi bija kā parodijas.

2 Likes

Man dadaisms saistās ar murgainu gleznu :D Like vnk kkādas krāsas saķēpā uz papīra :D
art :D

Ohhh… man dadaisms vairaak saistaas ar literatuuru :smiley: (dzeju)

1 Like

Es nemaz nezināju, ka ir dadaisma dzeja :smiley: The more you know :smiley:

Ohhh… es veel atceros kaa man vajadzeeja literatuuraa izdomaat dzejoli dadaisma stilaa :smiley: skolotaaja teica ka man nesanaaca :smiley:

:smiley: :smiley: That must have been real easy :smiley:

Vareetu taa teikt :smiley: sarakstiiju pa 5 minuuteem, bet skolotaajai taapat nepatika :smiley: jo tur bija nedaudz kaut kas loggisks :smiley:

Pārāk daudz loģikas! Sēdies! Divi! :smiley: :smiley:

Vinna kaa parasti uz manis nosodossi paskatiijaas :smiley: nolika pie vietas manus klasesbiedrus un apdirsa ka agraak beerni maaciijaas labaak, mees esam stulbi un apseedaas pie sava galda :smiley: Tas viss tikai deell viena maajasdarba :smiley:

Some awesome teachers you got there :smiley: Well mūsu literatūras učene uz mums palika dusmīga, jo nenotika 2 literatūras stundas zpd aizstāvēšanas dēl. Tā it kā mēs pie tā būtu vainīgi. Un tgd līdz 2dienai jāizlasa viss “Pērļu zvejnieks”, jāizraksta visi citāti, kur pieminētas pērles un visi, kur atspoguļojas tā galvenā varoņa raksturojums :smiley: Sad laif. Un vēl 2dien par to būs kd so yeah :smiley:

Jums vēl ir normāli :smiley: Mums iedot mājas darbu par grāmatu kura ir jāizlasa līdz nākamajai stundai un tad pēc tās stundas mums ir kontroldarbs :smiley: un viņa brīnās kpc mums ir sliktas atdzīmes :smiley:

:smiley: :smiley: :smiley: Nabagi. Es tādā ziņā tikai interneta grāmatas konspektus lasītu :smiley: :smiley:

Es lasu anotāciju un klausos ko stāsta klasesbiedri kuri tās grāmatas lasa :smiley: un tad ieskaitē to visu apvienoju un klāt vēl pielieku savu fantāziju :smiley: