Trīs ierakstu pēc kārtas ierobežojums

No more then 3 posts. Nevar vairs spamot :( FeelsBadMan

1 Like

@Jua spama potenciāls kritīs.

1 Like

Tāpat kā daudzi topiki:D

1 Like

Ja tēmā raksta tikai viens cilvēks, kaut kas nav kārtībā.

Daniel, sasodīts! Atļauj arī kādam citam pateikties, ja? :owocry:
https://animeforums.lv/t/paldies-patroniem/4684

1 Like

Nu tas viens cilvēks uztur viņu, kamēr neparādīsies vēl kāds, kam interesē. Nejau visi būs tik smart pasearchot to topiku, un padomās, ka tāda nav, jo neatrada noskrolojot mazliet lejā xD
Bet ja nopietni ierobežojumam tpt vjg būt, takā pareizi izdarījāt. Tgd visi kompaktāk metīs un man pat iespējams parādīsies vēlme tos entos video paskatīties, jo nokritīsies to postošanas skaits xX Gj.

2 Likes

Ir taču zīmulītis (edit this post), ja gribas pēc kāda laika kaut ko klāt pielikt, nav obligāti jātaisa jauns posts pēc posta vienam un tam pašam lietotājam, ja citu nav starpā.

Un man liekas, ja esi bijis pēdējais, kas rakstījis un topiks sen ir apakšā un savam pēdējajam postam paņem edit un pieliec klāt kādu tekstu, tad topiks parādās augšā, liekas ievēroju to, tūlīt pārbaudīšu. Jā, tieši tā, palaboju šeit savu pēdējo ierakstu Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu - #229 by Kanade un topiks parādījās augšā.

@Menestrels Var droši ierobežot līdz vienam :smiley: nav nekādas vajadzības pat 3 postiem pēc kārtas.

ja posts ir nostāvējis laikam 3 mēnešus tad to nevar vairs editot.

To gan es nezinu. Jāpārbauda.

ok nē, tomēr pēc 2 mēnešiem nevar editot.
tagad ir 24.01.2019. un es nevaru editot 25.11.18. bet 26.11.18 varu vēl, bet gan jau rīt vairs nevarēšu.

1 Like

Jā, tikko pārbaudīju, tiešām nevar.

Tad jāierobežo viens ieraksts pēc kārtas un ierakstam kurš ir bijis pats pēdējais topikā, to drīkst labot(Papildināt ar informāciju) arī pēc 100 gadiem, bet tikai pēdējo ierakstu, pārējiem visiem pirms pēdējā ieraksta ierobežojums labot pēc kāda laika paliek. Skan loģiskāk. :thinking:

Ja grib ierobežot tad lai ierobežo ar laika limitu ja ir vairāk par 3 reply pēc kārtas, un neviens pēc tam nav rakstījis, tad piemēram var uzlikt ka pēc nedēļas var vienu reply uzrakstīt un tad atkal ir jāgaida kamēr kāds cits uzrakstīts vai nedēļa… jo daudzi nemaz nezin par daudzām tēmām ka tās vispār ekksistē u.t.t. un arī varbūt tagad nevienam tas fandoms īsti neinteresē bet vēlāk parādīsies kāds kuram interesēs u.t.t. bet meh.

1 Like

I mean citos forumos var max vienu postu veikt, un tad jāgaida, ka kāds cits ieliek kko un pat liek intervālu, piem., 3 cilvēki, un tad tu vari rakstīt, un viņi ar to kkā sadzīvo, pat ja nav aktīvākais forums. Es domāju 3 posti atļauja jau ir daudz, bet domāju, ka var ielikt, kkādu laika intervālu,ja nav kāds, kas vēl tajā topikā uz doto brīdi posto, kad tu atkal tos 3 pēc kārtas vari postot, piem., mēnesis pēc pirmajiem 3, domāju normāls intervāls + stabili jebkurā gadījumā, kkad augšā parādīsies un, kāds jauniņais pamanīs.

1 Like

Tad jau labāk kā jau minēju atļaut rediģēt pēdējo ierakstu neierobežoti ir taču edit this post iespēja, pieliec klāt informāciju un topiks līdz ar to arī paceļas augšā un nav jātaisa lieki posti. Bet jāsaglabā laika limits visiem pārējiem postiem, kas ir pirms pēdējā, divi mēneši vai cik tur paiet un nevar rediģēt.

Tāda veidā jau arī var gadu no vietas viens pats kaudzi ar ierakstiem sarakstīt :smiley:, loģiskāk, pārskatāmāk būtu savam pēdējam ierakstam izmantot iespēji edit un pielikt klāt informāciju.

1 Like

Bet neviens nevēlas lasīt eseju o.o

nu tehniski arī posti bez editiem no viena cilvēka ir eseja, bet labāk ir ja pēc laika piemet, nevis katru dienj edito, ka list garāks paliek, ja būs pēc laika vieglāk sekot līdzi

Un 100 postus pēc kārtas no viena lietotājā lasīs vairāk? :smiley:

Un kurš arī rakstīs tik daudz? ;3

Ir tikai viena izeja= tas ir mūsu čats kreisajā pusē lejā