Trigun Stampede - mūsu puika Vash jaunā dimensijā!

Atceroties Trigun: Badlands Rumble, ar sajūsmu ielecu šajā jaunajā seriālā un ar pārsteigu atklāju, ka tas ir oriģinālā Trigun atstāstījums, tikai 3D.

Eh, šo te seriālu problēma nav tajā, ka tie strikti runājot ir slikti. Tie uzdrošinās aiztikt klasiku, kas jau ir zaimi. Šis nav oriģinālais Trigun, tā vienlaicīgi ir priekšrocība un lielākais mīnus. No mīnusiem oriģinālā stāsta nianses, humors un vecā auksti detalizēta 2D animācija ir pazudusi. No plusiem, šis seriāls ir stipri raitāks un tiešāks savā stāstā nekā bija oriģināls. Te mēs vairāk pieturamies pie galvenās stāsta līnijas nekā oriģinālā, kurš bieži vien bija ik nedēļas epizodiskā piedzīvojuma seriāls.

Gan jau noskatīšos līdz galam seriālu, taču man baigi kož sirsniņā tas cik ļoti personāži ir zaudējuši savas nianses. Šajā seriālā viss ir kaut kā kļuvis vienkāršāks un varoņi seklāki. Piemēram, šeit Vash memontāli atrod un seko divi reportieri, nevis kā oriģinālā apdrošināšanas firmas pārstāvji, kas vēl ilgi nevarēja saprast, kurš ir īstais viņu klients. :D

4 Likes