Trash Taste - salīdzinoši jauns angļu anime podkāsts

Šodien vēlos padalīties ar ārzemju anime podkāstu. Tas nav pārāk nopietns, ir diezgan interesants un sastāv no 3 iespējams lielākajiem anime youtube’riem, kuri šī projekta ietvaros ir devušies uz Japānu. Izpildījuma kvalitāte ir augsta. Ir vērts izmēģināt, ja interesē saturs par anime, manga, otaku tēmu angļu valodā.

Sastāvs:
Joey - The Anime Man,
Garnt - Gigguk,
Connor - Cdawgva

https://trashtaste.com/

5 Likes

Ja nemaldos, viņi jau atradās Japānā, kad izdomāja taisīt podkāstu.

1 Like

The Anime Man dzīvoja Japānā, ja pareizi saprotu viņam pat ir Japānas pilsonība. Pārējos divus importēja Japānā kompānija Book Walker, kā daļu no projekta industrijas popularizēšanā rietumos. Podkāsts ir daļa no tā, viņu menedžere no Book Walker bieži vien sēž aiz kadra un pat piedalījās vienā ierakstā.

Nu viņš ir pus austrālietis pus japānis un pusi savas dzīves pirms tam arī nodzīvojis pa Japānu.
Bet viņi ar nav vienīgie. Akidearest arī pēc kāda laika pārvācās tur, jo nu pirms tam sagāja attiecībās ar AnimeVīru. Un Sydsnap aizdevās kopā ar Gigguk uz turieni, jo abi salaulāti, varbūt pat precēti, es īsti nezinu.
Varbūt ar šīs kaut kad parādīsies kā ciemiņi iekš kāda podkāsta.

Bet nu manīju šo jau no paša sākuma. Uzslēdzu pirmo podkāstu, paklausījos kādu 1/4 no podkāsta, iepauzēju un tā arī neesmu turpinājis xd … bet nu tas tik paša dēļ, jo esmu pirms tam mēģinājis klausīties un sekot līdzi citiem podkāstiem, bet man nav sanācis, nav laikam pietiekoša gribas spēka tam.

Bet izceltos klipus no podkāsta gan vairākus esmu noklausījies. Kurus ir iespējams aplūkot un paklausīties šeit.
https://www.youtube.com/channel/UCry1ZVKLslbZXuQgsf-3TXg

Bet pirms pāris dienām tomēr noskatījos un noklausījos vienu specifisku podkāstu un noskatījos AnimeVīra video.
Bet tik šovakar Gigguk un CDawgVA video par to pasākumu.
Viņu katrs video ir saistīts ar šo konkrēto podkāstu.

Bet jāmin ka vakar vakarā, jeb ar šonakt pusi no #14 podkāsta tomēr paklausījos, jo nu gribēju zināt, kas tad šiem sakāms par Uzaki-chan un ko citu no šīs sezonas animēm. Varbūt kādā brīdī pabeigšu.

Un ar vispār būs kaut kad jāpamēģina noklausīties un noskatīties pārējie podkāsti.

1 Like

Pāris podcāstus noklausījos, 3-5, bet kaut kā atkal slinkums klausīties pārējos xd, kaut kad jau.
Bet:

Tieši šajā brīdī ir live. - Twitch

Bet pēc tam viņu streami tiek pārcelti uz šo kanālu

Un šeit ir neoficiāls kanāls, kas izņem klipus nevis no trashtaste streamiem, bet gan no katra youtubera atseviešķiem streamiem.

1 Like

Cik nu esmu paklausījies laika gaitā šo podkāstu. Varu teikt tā, bez šaubām klausāms, taču tas nav labākais ko esmu dzirdējis un negaidu katru epizodi ar nepacietību. Brīžam interesanti klausīties, kā viņi noliek kādu seriālu, kas mūsu pusē ir bez maz vai top sezonas darbs. :D

Arī jāsaka, ka šis ir video podkāsts, tīri klausoties audio versiju brīžiem pietrūkst video celiņš. Tādu slimību esmu manījis podkāstiem, kuru primārais tirgus ir YouTube.

Ir ok. Vismaz nemuld tikai par animi, mangu vai novelēm.

1 Like

Bieži vien to klausos vairāk Japānas nostāstu dēļ, nevis anime dēļ.

1 Like
1 Like

Damn, them boys did something big and official.

Interesanti ka viņi ir tikuši tur, ņemot vērā, ka tas kanāls ir pilns ar nopietnām polistiskām un sociālām tēmām.
Korona, Japānas nostāja vai kas cits saistībā ar Taivānu, Kosovu, utt, tiesas lietas, jā ok arī šis tas saistībā ar izklaides jomu, bet lūk trīs youtuberi kuru gavlenā tēma ir anime xd


Edit: 04.07.2021.
Jaunākajā podkāstā šie apsprieda nedaudz par šo oficiālo podkāstu.

They changed studios.

New Office

1 Like
2 Likes

It finally happened :scream:

:rofl: :rofl: