Top 10 vīriešu un sieviešu anime tēli [NewType November]

Dati savākti žurnāla NewType novembra izdevumā.

Top 10 anime vīriešu tēli:
10) Koyomi Araragi (Monogatari)
9) Gintoki Sakata (Gintama)
8) Shirou Emiya (Fate/stay night: Unlimited Blade Works)
7) Kira Yamato (Mobile Suit Gundam Seed)
6) Lelouch Lamperouge (Code Geass)
5) Takumi Sakagami (Kokoro ga Sakebitagatterunda.)
4) Yuu Otosaka (Charlotte)
3) Producer (The iDOLM@STER: Cinderella Girls)

2) Archer (Fate/stay night: Unlimited Blade Works)

1. Kirito (Sword Art Online)
    http://i2.wp.com/haruhichan.com/wpblog/wp-content/uploads/Top-10-Male-and-Female-Anime-Characters-from-NewType’s-November-2015-Issue-Kirito-Sword-Art-Online.gif?resize=500%2C281

Top 10 anime sieviešu tēli:
10) Meiko Honma (AnoHana)
9) Megumi Kato (Saenai Heroine no Sodatekata)
8) Rin Shibuya (The iDOLM@STER: Cinderella Girls)
7) Haruka Amami (The iDOLM@STER)
6) Rin Tohsaka (Fate/stay night: Unlimited Blade Works)
5) Asuna (Sword Art Online)
4) Umaru Doma (Himouto! Umaru-chan)
3) Tomori Nao (Charlotte)

2) Saber (Fate/stay night: Unlimited Blade Works)

1. Jun Naruse (Kokoro ga Sakebitagatterunda.)
    http://i0.wp.com/haruhichan.com/wpblog/wp-content/uploads/Top-10-Male-and-Female-Anime-Characters-from-NewType’s-November-2015-Issue-Jun-Naruse-Kokoro-ga-Sakebitagatterunda..png?resize=500%2C281

Nost ar Kirito, simts punkti krāpšanās un balsu falsifikācija.
Sarauj Saber.

Who knows? Kirito ļoti bieži, ja ne ierindojas pirmajā vieta, tad top 3 noteikti būs. :smiley:

Un kā parasti te nav manu mīļāko personāžu :smiley:

1 Like

Šeit it Lelouch, Kirito, Asuna, Saber, Tomori un daudz citi, tev neviens no šiem 20 tēliem nepatīk? :smiley:

Daži nepatīk, citi ciešami :smiley:

Kā no 20 tēliem tu nevari atrast sev kaut cik tīkamu tēlu? Lelouch vispār paraugs visiem - viņam taču bija tik labi nodomi… :smiley:

1 Like

Nu… lai arī kādi viņam nebūtu nodomu… viņu varētu pieskaitīt pie ciešamajiem? Jo man viņš ne īpaši patika…

Tev pat Umaru nepatīk? :open_mouth:

Meh… not really…
Man ar animēm vienmēr ir tāda problēma ka man nepatīk varoņi, bet patīk tikai stāsts :smiley: Un man reti kad iepatīkas kāds personāžs :smiley:

Šis ir tops jaunākiem anime tēliem jeb vispārīgi? Ja vispārīgi tad pilnīgs murgs ne tops :smiley:

Lai gan SAO ir viena no manaam visu laiku miiljaakajaam animeem, Kirito un Asuna atsevishki man galiigi nepatiik. Tikai kaa paaris.

Citkaart - Lelouch es vispaar ciest nevaru. Vinjsh ir vieniigais iemesls kaapeec es nespeeju noveerteet Code Geass augstaak par Another vai Guilty Crown.

Runaajot par maniem miiljaakajiem “chariem” - te vinju nav, bet tas nepaarsteidz. Taas ir Charlotte Dunois no Infinite Stratos un Inori no Guilty Crown. No chaljiem, meh, nezinu. :smiley: Visi liekas vairaak vai mazaak vienaadi.

Lol, Kirito, tikpat labi vina vieta vareja but tas fagots no DanMachi. Pat Shinji ir labāks variants. Bet nu Nr.1 jābūt šim

Charlotte nepabeidzu, bet tā meiča nepatika. Varēja kaut vai Sue no genshiken ielikt.
http://www.japanator.com/ul/29120-/genshiken%201-1-620x.jpg

Uh Araragi bija topā :open_mouth: Labs :smiley:
Un ko pie visiem velniem kirito dara top 1…

Salauza sistēmu vēlreiz. :lol:

Kirito ir waayyyy overrated.

Vieglāk ir uzreiz pateikt, ka SAO ir overrated :smiley:

Tas nickname… :smiley:

1 Like

Kas vainas manam nickname? Jau 4-5 gadus tads.

Ir jau te viens… interesnts… pixels. :smiley:

1 Like