TOME: Terrain of Magical Expertise

Sveiks lasītāj!

Ilgi domāju un gatavojos šim apskatam.
TOME ir animācijas seriāls ko veidojis ļoti talantīgs un mērķtiecīgs animators - Christopher Niosi. Kriss savu animāciju karjeru sāka 2004 platformā Newgrounds. Platformā viņš izlaida mazas animācijas un komēdijas, bet viņa lielākais projekts bija TOME sērijas 2011 gadā.
Sērijas ir par 5 saspēļu draugiem - Alpha, Kirbopher, Flamegirl, Gamecrazed un Nylocke. Alpha ir grupas neoficiālais līderis un parast puik, kas vēlas vienkārši izbaudīt laiku spēlējot spēli. Flamegirl ir jūsu tipiskā meiteņu reprezentācija grupā un saprāta balss. Gamecrazed ir noslēpumains spēlētajs ar iespaidīgu talantu TOME cīņu mehānikās. Nylocke ir tipisks lomu spēlētājs, kas attēlo varoni ar plašu sirdi un lielu drosmi. Visbeidzot paša animatora avatārs Kirbopher - karstasinīgs cīnītājs ar lielu kāri pēc kautiņiem un nešpetnu personību. Grupiņa ir ļoti krāsaina un sabalansēta, kas dod sērijām lērumu drāmas, prieku, bēdas un dialogu.
Jau pašās sēriju sākumā mūsu varoņu parastās spēlmaņu dienas (un dzīves) tiek satracinātas ar hakeru grupējumu, kas rada spēlē haosu. Tas ievelk mūsu varoņus dažādos piedzīvojumos. Tomēr, šis nebūs jūsu tipiskais stāsts par spēlmaņiem, kas uzvar ļaunos - stāstā ir daudz sižetu pavērsienu, personību attīstību un drāmas, kas vēl ilgi paliks atmiņā.

Izklausās diezgan forši, ne? Bet pag, lūk saraksts ar varoņu balss atveidotājiem, kas liks jums krist no krēsliem:
Deven Mack - Tagad ierunā Sonic jaunākajās sērijās Sonic Prime (2022)
Martin Billany - labāk zināms kā LittleKuriboh - YuGiOh Abridgerd series veidotājs.
Chris Guerrero - atveido slaveno Ainz Ooal Gown no Overlord animes.
Jon Jafari - mūsu vecais labais JonTron.
Kyle Hebert - devis savu balsti vairākiem Jujutsu Kaisen tēliem, Fat Gum no My Hero Academia un daaudzām citām animē.

Un citi pieredzējuši balss atveidotāji!

Protams, viņa projekts pie tā nebeidzās! Animators izveidoja un izlaida arī videospēli, kas ir balstīta uz šiem varoņiem. Links būs lejā:

Kādas ir manas personīgās domas par sērijām? TOME deva man lielu respektu animatoriem un māksliniekiem. Jau vairākus gadus sekoju šim veidotājam - puisis tiešam ir ielicis savu dvēseli un laiku šajā animācijā, un to var just! Sērijas dialogi un sižets atšķiras no citiem mazajiem projektiem. Teksts ir jautrs, aktieru balsis ir dažādas un stāsts liks just līdzi katram varonim. Sērijas beigās smagi apraudājos, jo tas man atgādināja par laiku, kad spēlēju spēles kopā ar interneta draugiem - nezinot kas viņi ir īstajā dzīvē. Mākslinieks vissnoteikti iedvesmos jebkuru, kurš vēlas izveidot pats savas animētās sērijas. Viss ir iespējams, ja ir liels gribas spēks un unikālas idejas.

Ja ir interese, iemetu pirmo epizodi, treileri un galveno meldiņu.
Ja esi redzējis TOME, labprāt dzirdēšu jūsu domas par sērijām :)

3 Likes

Jedrit vai micīt manu ezīt.
Tādu flashback sen neesmu piedzīvojis. Bet labā, drīzāk labā un pozitīvā veidā… es tā vismaz gribu.
Lai gan neslēpšu, ka tumšā puse ar sāk skrāpēties no apakšas.

Bet ar Djvu mani ieķēra, tāda sajūta, ka kaut kur sākumā esmu šo redzējis. Sveika lai dzīvoja flash animācija, pieminēsim ar labu!

1 Like