Tokyo Godfathers


Nosakums japāniski: 東京ゴッドファーザーズ
Žanri: Comedy, Drama
Izlaišanas gads: 2003

Apraksts: Ir ziemassvētku vakars un 3 bezpajumtnieki meklējot dāvanas miskastē atrada ziemassvētku brīnumu, mazu zīdaini kurš tika atstāts miskatē.


3 Likes

Filma kurā mēs uzzinām, ka Japānā priekš Ziemassvētku brīnuma ir vajadzīgi tikai trīs bomži(azartspēļu atkarīgais, transvestīts, mazgadīgs bērns) un cēls mērķis.

Laba filma, kā arī viena no retajām, ja ne vienīgā, anime ar Ziemassvētku tēmu.

3 Likes

Yes. Bet laikam saistīts ar to, ka Japāņiem ZS asociējas, hz kāpēc, ar KFC un viņi masveidā apmeklē šo restorānu :smiley:

KFC taisa speciālus piedāvājumus ziemassvētkos Japānā, piemēram, tītara gaļas cepetis or smth, kas ir ļoti saistoši japāņiem, laikam…

Droši vien no tām filmām / animācijām - skataties kā gribat, kas tiešām sniedz šo Ziemassvētku sajūtu - kad brīnums var piepildīties, tad, kad vismazāk ir cerības iespējams. Mirklī, kad šķiet, ka esi atstumts, patiesībā ir cilvēki apkārt un pat ja nav - tie atradīsies pareizajā momentā.

Patiesi aizraujoša, labsirdīga un interesantu vizuālo stilu. Pie tam, tiek iezīmēta, lai arī tipiska morāle, tomēr tā ir pareiza un pamācoša, un pa lielam pat iedvesmojoša.
Protams, tai atkal ir savs interesantais šarms, kurš vienlaicīgi aizrauj, tomēr, ka man šķiet spēj atgrūst kādu…

Un tomēr iesaku ikvienam vismaz ar vienu aci ieskatīties… pie tam studijas Madhouse - kas, vēl tajā laikā radīja absolūti nestandarta un neticamus darbus un katrs no tiem bija unikāls, lai arī mūsdienās tas saglabājas, tomēr vairs ne tik ļoti. Tā teikt vecā kaluma anime - kura turēt tur pulveri nesamērcētu.

1 Like