Tiešsaistes mītiņ-saspēle - otrais raunds, sestdien 05.06

Piedāvāju nākošnedēļ savākties tiešsaistē un uzspēlēt kādu spēli, piemēram, Codenames un apspriest tematiskas lietas. Kas tieši tiks darīts atkarīgs no cilvēku skaita.

PS. Starp citu Epic Games Store šobrīd Among Us ir bez maksas. Nav mana tipa spēle, bet nu bez maksas.

Sestdien 05.06. 19:00 saspēļu Discord serverī

Izvēlies saspēles dienu!
  • Piektdien - 04.06.
  • Sestdien - 05.06.
  • Svētdien - 06.06.

0 voters

2 Likes

Ielādēšu, ja nebūs slinkums, apskatīšos, kas tas, dzirdēta ir.
Apskatīju, ampēram sapratu. Var uzspēlēt.

Hmmmm… tā kā es nezinu kas būs nākamo nedēļu manā dzīvē nevaru īsti atbildēt :D jo klusējot gan jau varēšu tikt bet runājot paliek šaubīgi :D

Kkā slikti sanāk tikt. Negribās neko apsolīt. Bet plāni tanīs dienās nav.

Soooo… Esam gana plašā lokā, vai atliekam uz reizi kad būsim vairāk?

Es neesmu paredzējis skaita ierobežojumu. Viss notiek un balsot var līdz piektdienai.

Biju pārāk pieradis pie ierastās spontānās savākšanās, un pat neiedomājos ka runa ir ārpus šīs nedēļas :man_facepalming:

Tajā spēlē labi, ja pats vari atrast kur tos uzdevumus izpildīt kur nu vēl izsekot ko dara citi :smiley:

@Shadowrise @5umm3r @m1raz @Kadiljaks @Kristianux @kyonko @Jua

Vācamies kopā šodien ap 19:00 saspēļu Discord serverī. https://discord.gg/vqrQzDVa

Sorry, couldn’t make it today :frowning:

Pfff… es jau aizmirsu par to :D Vajadzēs atgādinājumu uzlikt, bet ja manis nav laicīgi tad es kavēšos bet būšu :D

Varbūt pašā vakarā varēšu pievienoties, pēc 21:00, 22:00, ja vēl spēlēsiet, bet negarantēju.

Paldies par saspēli :D shooteri nav mana tipa spēle bet ar labu kompāniju nebija slikti :D

1 Like

Veiksmīgi nogulēts ;D