Tiekamies Saldū 13/02/2016!

Organizējam tikšanos Saldū!
Plānota gan ekskursija pa Saldu, gan atrakcijas (mini golfs un citas galda spēles). Vēl pēc vēlēšanās varam doties uz slidotavu.

Plāns:
11:00 - 12:00 ekskursija pa Saldu
12:15 - 13:45 iepērkam salātiņus, bulciņas un dodamies uz atrakcijām (kur arī ēdīsim)
13:00 - 14:35 atrakciju laiks (mini golfs, galda futbols un hokejs, basketbola atrakcija, velo kartings, bērnu kalnu siena un rotaļu stūrītis)
15:00 - 16:00 slidotava (pēc izvēles var vai nu slidot vai arī dzert tēju un skatīties kā citi slido)
16:30 - 17:30 ēdam Stenderī
17:30 - 18:00 brīvais laiks + visus pavadīsim mājās/līdz busiem/mašīnām

  • 18:00 sākas after-party pie Madaras ar iespēju palikt pa nakti.
    Tā kā ja Tev ir vēls transports - būs vieta kur to pagaidīt vai arī ja nokavēsi transportu uz mājām, būs kur palikt.

Izmaksas

  1. minigolfs un citas atrakcijas - par 1 h jāmaksā 2.5 euro (varēsim samesties, jo vairāk cilvēku, jo mazākas izmaksas)
  2. slidotava (pēc vēlēšanās) - kopā 4.65 euro
    1.40 par slidām + 2.15 euro par stundu (ja ir studentu/skolēnu apliecība - 1.40 euro par stundu)
    transports (turp/atpakaļ)- 1.25 euro
  3. nokļūšana un ‘izkļūšana’ no Saldus
  4. ēšanas izmaksas

-vai vēlies tikties Saldū 13. februārī?

P.S. par pasākumu tiks veidots īss vlogs

Es nebūšu, nedaudz patālu sanāk

Labpraat 7., bet nezinu kaa ar darbu buus.

Tu laikam aizmirsi, ka tev nav darba :smiley:

Oh snap! /Mr_Bunny

2 Likes

Uh līdz tam vēl jānodzīvo…

Tieku ^^

1 Like

Apsvēršu šo ideju. Ja pareizi saprotu, 5 EUR uz vienu pusi no Rīgas.
Man labāk patīk 13. datums.

1 Like

Varbūt un ganjau! :smiley_cat:

1 Like

Ralf - kā ir ar 13to? Septītajā izskatās, ka nesanāks :slight_smile:

Saldus? :smiley: Tur tak nav ko darīt. Viena no drūmākajām pilsetām.

ar mums un nebūs ko darīt? …kaaa tad :smiley:
11:00 - 12:00 ekskursija pa Saldu
12:15 - 13:45 iepērkam salātiņus, bulciņas un dodamies uz atrakcijām (kur arī ēdīsim)
13:00 - 14:35 atrakciju laiks (mini golfs, galda futbols un hokejs, basketbola atrakcija, velo kartings, bērnu kalnu siena un rotaļu stūrītis)
15:00 - 16:00 slidotava (pēc izvēles var vai nu slidot vai arī dzert tēju un skatīties kā citi slido)
16:30 - 17:30 ēdam Stenderī
17:30 - 18:00 brīvais laiks + visus pavadīsim mājās/līdz busiem/mašīnām

13., hmm. Nu, pa valentiindienu taapat nekas nespiid, taa kaa, lai iet. ^^

That said, naals tuvaak, doshu preciizaaku info, jo ceru liidz tam laikam atrast darbu. ^^ Bet noteikti pacentiishos tikt. :slight_smile:

vai ne :smiley: varēsim pie reizes arī valentīna dienu nosvinēt ^^
Tev tik ļoti gribas strādāt brīvdienās? :stuck_out_tongue:

Izmaksas

  1. minigolfs un citas atrakcijas - par 1 h jāmaksā 2.5 euro (varēsim samesties, jo vairāk cilvēku, jo mazākas izmaksas)
  2. slidotava (pēc vēlēšanās) - kopā 4.65 euro
    1.40 par slidām + 2.15 euro par stundu (ja ir studentu/skolēnu apliecība - 1.40 euro par stundu)
    transports (turp/atpakaļ)- 1.25 euro
  3. nokļūšana un ‘izkļūšana’ no Saldus
  4. ēšanas izmaksas

Ar ko tad es svineeshu. ^^ Nevienai taapat nevajag vairaak kaa par random chomu. ^^

Nu, pa briivdienaam vai nee, straadaat vajag. OK, shobriid veel atrastu ko dariit, bet ar laiku vienkaarshi saaks besiit aaraa nekaa nedariishana. ^^

aha, tad lai izdodas atrast! Un tādu darbu, kur sestdienās ļauj atpūsties =]

Man 6diena nav bijusi briva jau gandrīz kā 2gadus :smiley:

Nebūšu tak… 0_0 Man Rīgā jābūt no 12- 14 feb.=.=

Izklausās jau interesanti,tikai tas ka no Rīgas 5 euro. ;(

Būšu, pagaidām nekas nav saplānots, galu galā ,kad tad reiz satiksies, ja ne tagad, tik tuvu taču. :smiley:

1 Like