The Reason Why Raeliana Ended Up At The Duke’S Mansion

image
Sinonīms: The Duke’s Fiancee
Nosaukums orģinālvalodā: 그녀가 공작저로 가야 했던 사정
Autors un mākslinieks: Milcha
Nodaļas: 147 (galvenā stāsta beigas, vai būs vēl turpinājums nav zināms, jo viss var arī sākties ar jaunu stāstu :D )
Žanri: Comedy, Fantasy, Mystery, Romance, Isekai

Apraksts: Tikt noindētai no sava mīļotā?! Eunha nepamodās noveles stāstā lai nomirtu kā nevajadzīgs ekstras personāžs! Lai izmainītu noveles stāstu viņai ir vajadzīgs kāds, kurš 6 mēnešus izliksies par viņas viltus laulāto, un par to kļūst noveles galvenais vīrieša tēls, hercogs Noah Wynknight. Rodas jautājums, vai šis cietsirdīgais, cilvēka-dēmona iemiesojums palīdzēs Euhnai tikt vaļā no viņas traģiskā likteņa?


Kadrs no manhwas



image
Ziniet ko? Man patika beigas. Peace :v:t2:

1 Like

Tā būs visa tava rekomendācija? Tu te man dod maz ar ko strādāt.

Šis laikam būtu kā spoilers, zinot, ka tev patīk tragedy

Es vienkārši nezinu ko vairāk pateikt, ja gribi sīkāk tad var teikt tā kārtējais noveļu isekai kas ir tēmēts uz meitenēm, visa romance utt :D Bet par spīti tam es tāpat esmu apmierināta ar beigām un lai to saprastu ir viss jāizlasa :D

Spoileris: Ne šoreiz :D

Vai arī jāsagaida Anime adaptācija :D

Manhwai?

Jā, kāpēc gan nē?

Manhwas ir no korejas un mangas nepārspēs principā. Un pluss dažas manhwas pievelk arī ar savu art style, un animācijā tas visss pazūd.

Cerams, ka būs Anime, man ieinteresēja, kas tur tāds beigās, kas tev tik ļoti patika :D

Kā jau teicu nebūs, un pat ja būtu beigas nesagaidīsi :D jo ir pāri 100 nodaļām.

Manhwai tomēr iznāk vēl nodaļas kas turpinās pēc beigām ar nosaukumiem side story.

Yooooooooooooooooooo… kopš kura laika MAL ir arī manhwas

Sanāk tikai nesen pievienoja manhwas?

Nezinu kad pievienoja, bet agrāk viņu nebija :D

Varēsi tagad papildāt savu listu ar izlasītajām manhwām :D

Tur jau tāpat nav visu

Varbūt ar laiku būs, ja jau saki tikai nesen parādījās.

Nesen noteikti tas nebija