The Last of Us | Official Trailer | HBO Max - Tik paskat uz to reitingu!

Vau, seriālam iznākusi pirmā epizode un IMDb reitings ir virs 9. The Last of Us (TV Series 2023– ) - IMDb Seriāls ir iespaidīgs, bet tādu ciparu negaidīju gan.

2 Likes

ouf, pirmā sērija vnk aaaah :heavy_heart_exclamation: vēl šodien tupēju dušā un par viņu domāju ;DD karoč, es nez vai var te kaut ko baigi spoilerot par to, ka tā ir apokalipse, kurā cilvēki inficējas ar sēnīti, aka fungus kas cilvēkus padara par agresīviem uzbrūkošiem monstriem. bet hear me out, es aizdomājos par tādu lietu kā etiķis, vai tad ābolu etiķis nenobendē visādas sēnītes utt? :thinking: maybe im digging too deep ;D

Es sapratu, ka viņi galvenokārt inficējas kodienu rezultātā un, varbūt, ja ielien super lielajā sporu midzenī. :person_shrugging: The Last of Us maz esmu spēlējis, nezinu kāds tam zombiju kanons.

Pirmajā epizodē iespaidīgākā šķita tā scēna mazpilsētiņā ar cilvēku pūļiem no mašīnas skata punkta.

Nuu… Jebkurš lauksaimniecības fungicīds tikpat labi derēs. Vnk nomiglot takā labības lauku

2 Likes

nu vooot ;D tad jau nebūtu visa tā stāsta un action protams, bet aah, vnk iedomājos par etiķi un tak laba manta :rofl:

Saproti - tie draņķi jau pieraduši pie visiem pesticīdiem. Tākā nekas nelīdzēs vairs. Bet uguns metējus neviens nav atcēlis…

Flame Thrower Leonardo Dicaprio GIF - Flame Thrower Leonardo Dicaprio Lance Flamme - Discover & Share GIFs

1 Like

Otrā epizode man so, so salīdzinot ar pirmo. Viss palika krietni lēnāks un CGI clickeri nespēja uzsist to pašu spriedzi, ko zombuļu bari vai offscreen ome pirmajā epizodē. Vide arī manāmi CGI daudzviet, baigi krīt acīs. Varbūt speciāli jāskatās zemākā rezolūcijā. Apokaliptiskie interjeri gan ir skaisti.

1 Like

Lēnāka, bet nu arī nav ne vainas. Par CGI tas gan, vietām ļoti varēja just, ka aktieri ir zaļās sienas priekšā. Priekš seriāla tai pat laikā tā pat ļoti augsts līmenis.

man tie apokaliptiskie pilsētas skati ļooooti patika - something peaceful and haunting. atgādināja Nier nedaudz :kawaii_potato:
šī sērija kinda build up episode, will see kā būs tālāk

Pēc 3. epizodes jāsaka, ka seriāla stāsta līnija virzās uz priekšu pārsteidzoši lēni.

aij man patika :owocry: tik romantiski un skaisti apokalipses laikā. ideāli valentīndienai tuvojoties huhu

1 Like
  1. epizode izcila. Tikai divas vien palikušas.
1 Like

5 sērija so far da beeest, juiceeeh :ok_hand: un pedro - zaddy ;D

2 Likes

Nevar nepiekrist, lielisks action un iedeva pa emocionālajām ribām arī. Varbūt nobirdināju asariņu vai divas.

1 Like

seriālu negribēju skatīties, bet pēc @haachikooo ieteikumiem noskatījos tik 3.sēriju. protams sirsniņ sasildīj ;D
bet tā, pēc tiktoka spriežot, yes, Pedro do be zaddy :D :D

1 Like

Beigas tādas sasteigtas un nedaudz antiklimatiskas, bet kopumā bija forši, gaidu otro sezonu.

Biju pārsteigts, ka pēdējā epizodē viņi tik ļoti atsaucās uz spēli. Seriāls kopumā sanāca labs. Mani mazliet no balansa gan izsiti tas, ka tā laikā notika vairāki lieli lēcieni uz priekšu laikā.

Saņēmos un noskatījos. Spēle gan nav kapāta, bet kad iznāks uz PC remaster versija iespējams būs jāpamēģina. Nezinot oriģinālu es teiktu, ka ļoti labs gabals. Bonus par Pascalu.