The Devil is a Part-Timer! Season 2 !?!? 😲


Ļaudis visu laiku ir prātojuši, kāpēc nav otrās sezonas šai animei. :thinking:
Tā taču ir lieliska un patīkama anime. Savdabīga isekai žanrā un pat tad kad isekai žanrs nemaz nebija nekas liels un īpašs. Stāsts interesants, tēli patīkami, komēdija lieliska, animācija nice, utt.
Pat Light Novele un Mangas bija pārdošanas topos pat līdz šai dienai.
p.s. (Laigan Light Noveles beigas sadusmoja ļoti daudz ļautiņu, tā ka riebīgi un nāves draudu saistoši komentāri tika sūtīti Light Noveles autoram Twittery, no abām okeāna pusēm. :/)

Bet tai pašā laikā liela daļa jau ar sāpošu sirdi bija samierinājušies, ka šai animei nebūs turpinājuma, tāpat kā No Game No Life un citām animēm. :sob:

Bet no pilnīgi zila gaisa lūk kas notiek:

Šī pasākuma → “Kadokawa Light Novel Expo” pirmajā dienā (06.03.2021.) tika paziņots ka Hataraku Maou-sama! / The Devil is a Part-Timer! tiks pie otrās sezonas.**

wooooh
oooohhh my f-ing GOD :exploding_head:
After 8 years it will finally happen.

Laikam jau nevar teikt ka “The Devil is a Part-Timer!” ir viena no manām mīļākajām animēm, bet ir viena no man tīkamākajām animēm. Tā teikt, top anime list nr 2.
p.s. Chiho ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kas mums ir zināms par šo? - Pagaidām gandrīz nekas.
Ne animācijas studija, ne izlaišanas datums, ne cik daudz adaptēs noveli.
Tikai tas, ka beidzot ir turpinājums, ka būs tie paši oriģinālie japāņu balsu ierunātāji, un ir redzams pv trailers.
Un ka otrā sezona, laikam, ir pateicoties tikai tam, ka oriģinālās Light Noveles sākuma ir apritējuši desmit gadi.

Manas domas:
Yeees, finally!

No dotā info diemžēl man izriet bažas, ka beigās tik izveidos 12 sēriju sezonu un atkal pazudīs bez turpinājuma. :/
Light Novelei ir 27 sējumi, pirmie divi tika adaptēti pirmajā sezonā. … Pēc PV apskates un vienā video minētā, man ir aizdomas, ka varbūt tiks adaptēti atkal tik 2 sējumi - nr 3 un nr 4. Tātad līdz beigām ir ļoti ļoti ļoti tālu.

Otra lieta par ko var pagaidām parunāt ir Posters un PV jeb art style un animācija.

Poster:
Diemžēl redzot Posteru es uzreiz satraucos, jo visu tēlu sejas izskatījās dīvainas, tā it kā kaut kas tur pietrūktu, pārāk jaunas … pat gribās teikt ka savā ziņā izskatās kā fan art xd

Lūk 1. sezonas Poster. - 2. sezonas posteru aplūkat topika sākumā.

PV trailers:
Var teikt ka tas izskatās labāk nekā Posters, bet tomēr arī var redzēt to pašu, ka sejas ir bišk savādākas, jaunākas, utt.
Bet ne jau tikai tēli ir savādāki, bet arī var manīt citas dažādības apkārtnei. Nezinu vai tas ir pareizi tā teikt, bet iekš pv izskatās ka šis un tas ir mazāk detalizētāks.
Un arī ir tāds savdabīgs filrts vai miglojums pa virsu visam, tāds kā bālums, vai kā īsti teikt, nezinu. Pirmā sezona izskatās krāšņāka.

Lūk 1. sezonas trailers - 2. sezonas PV traileri skatīt topika sākumā.
Bet jāmin ka šis trailers izveidots jau pēc animes, bet S2 PV ir pirms animes.

Pirmo sezonu veidoja White Fox, bet kā minēju nav vēl zināms, kas veidos otro sezonu.
Art Style izmaiņām jau var būt vairāki iemesli - budžets, citi animētāji, cita animācijas studija, vai ar laiku vienkārši izvēlējās pāriet citā stilā, utt. … bet visticamāk prāts sliecas uz - cita animācijas studija.

Par pašu animāciju jau diži neko nevar pateikt, nekas baigi daudz netiek parādīts, bet iekš PV izskatās ok.
Bet kā jau minēju Art Style, tēlu izskati ir nedaudz švakāki vai pārāk savādāki, pat ja tas ir minimāli, un tas satrauc.
Bet cerams ka tas ir tikai Posteram un PV trailerim un pati anime izskatīsies pietiekami tīkami.
Tāpat kā tas bija ar One Punch Man S2. Posters laikam bija ok, bet PV trailers izskatījās ne tikai švaks salīdzinot ar S1, bet pat drausmīgs. Bet beigās ja neskaita action ainas, tad S2 bija gandrīz tāda pati kā S1, tik ar saprotamām art style izmaiņām jo cita studija un citi veidotāji.

So let’s hope for the best.

p.s. maybe no game no life s2 next?

Divi video iekš kuriem pirms viena otra gada apsprieda to kas notika ar šo franšīzi pēc pirmās sezonas un spekulācijas par otro sezonu.

Tas ir no šī video - 2:00


Pāris īsi video par S2 info, PV traileri, utt.

2:40 Tiek īsi parunāts par art style un salīdzināts ar S1.

1 Like

The Devil is a Part-Timer! bija reversa isekai anime komēdija, pirms isekai bija kļuvis par masveida anime tendenci. Man ir lielas aizdomas, ka pirmā sezona mums savulaik likās interesanta, jo pats isekai koncepts bija gana svaigs un neredzēts. It kā pats stāsts un komēdija nebija slikta, taču miglaini atceros, ka pat to skatoties nebūtu šo sēriju gluži ielicis anime slavas zālē. Man kopumā anime komēdijas ne pārāk iet pie sirds.

Neskatoties uz to, gan jau vismaz 1 epizodi noskatīšos otrai sezonai. Kaut vai tikai lai atsvaidzinātu atmiņas par pirmo sezonu.