The Apothecary Diaries - Kusuriya no Hitorigoto - skaista animācija, vēsturiskā ķīna

Aptiekāra mazmeitu nolaupa un pārdod strādāt imperatora pils konkubīņu daļā par apkalpojošo personālu. Izliekas, ka nemāk lasīt, rakstīt, un neko nezina, bet ir grūti savaldīt zināšanas un vēlmi ar tām palīdzēt.

Mākslas stils līdzīgs “My happy marriage,” bet šoreiz galvenā varone ar mugurkaulu un ir interesanti/pozitīvi sekot viņas piedzīvojumiem!

MAL:

7 Likes

Es mēģināju vienu citu anime par ķīnas karalisko galmu…kinda apnika ka visi suppprting čali canonically bija bez riekstiem

Šiten ar tie einuki ir tik daudz?

Viņi eksistē, bet netiekšu, ka pirmajās 3 epizodēs baigo lomu spēlē, izņemot vienu, kas nez vai ir einuhs for real(un tur vairāk komēdija ar viņu, ne romance).

Es tieši pirms pāris minūtēm šim uzmetu acis.

Palasīju netā, spoleris -

Jinshi nav einuhs, viņš tur var atrasties, jo ir emperora secret dēls, tātād konkubīnes ir viņa tēva sievietes (not a huge problem if some child is a grandchild, not a child, in theory)

Šobrīd ļoti labs reitings iekš MAL.

image

2 Likes

Un pamatoti! :heart:

1 Like

Jāsagaida visas sērijas, tad būs jānoskatās.

100%, gaidīt katru nedēļu ir oldschool, we 2023 now.

1 Like

Bet redz, vienalga viss iet pa vienai sērijai nedēļā. 24 sērijas sanāk ir izstieptas uz apmēram pusgadu

Tā farmaceite ir laikam closed mazohiste…

Būs arī otra sezona, itkā nākošgad.

Vēl neesmu noskatījies pirmo sezonu, skatos ir jau visas sērijas, būs kaut kad jānoskatās.

1 Like

Noskatījos šodien visu un gaidīšu otro sezonu. :kawaii_potato:

3 Likes

Visu sezonu pa vienu dienu? :open_mouth:

E.
Z.
A.
F.

24 epizodes x 20min uz epizodi = 480min = 8h. Loģiski, ka realitātē epizodes ir īsākas, ~22min ir ieskaitot OP+ED+jebkādas recap/“coming next” scēnas, bet neviens tak neskatās to visu katrā epizodē, kad skatās vairākas epizodes back to back.

Nu ne tak :D

Tagad kad sezona ir beigusies…Maomao reāli ir vien no labākajām galvenajām varonēm pēdējo gadu laikā. Un es to nesaku tikai tāpēc ka viņa +/- ir reāls biologa attēlojums, ar visiem putniem galvā un vaļējām skrūvītēm.

1 Like