Tematisko nedēļu.. pauze?

Arī iespējams :grin:

Best first impressions :joy:

Ā, laikam atceros savu īsto pirmo avataru, tas bija Dio, bet kā teici tā otra uzspiežot bija deformējies Šreks :sweat_smile:

Jaja, tas bija tikai joks. Lai gan tik bieži arī citā sabiedrībā par to jokoju, ka vairs neesmu pārliecināta, vai tiešām neesmu pievienojusies Šreka kultam… :sweat_smile:

Only the best impresions :smiley:

Mazs milestons dzīvē - foruma revolūcija un milzīga nostaļģijas deva. XD

1 Like

Es vispār neatceros, kāds man bija avatars… pieļauju domu, ka tā bija Cadillac simbolika, melnbaltā, pie stilizēta. Pat nezinu, kur vairs sādu brīnumu meklēt - bija paštaisītais.

Mans pirmais avatars te bija jauks anime čalīts. Nezinu vai to likt atpakaļ, jo man tagadējais daudz vairāk patīk :smiley:

Nu, ja mēs te runājam par nostaļģiju… Man kompromāts google images ir 145 attēlu izmērā no AF Jāņiem, 2016 gadā - laikam lielākā AF sanākšana, kāda vien bija. Ja kādam vēlme ieraudzīt - esmu pieticīgs cilvēks - palūgšu tikai 5 sirsniņas.

Es jau protams, neteikšu, ka šīs galerijas linku nevar atrast te forumā.

4 Likes

XD tas ir citam laikam, bet nu ja savāksi, būs interesanti redzēt.

Par tevi kompromāts no 2016. gada decembra albūma. :grin:

XD You got me.

Par decembri aizmirsīsim labāk. :grin:

2 Likes

Tā kā rūpīga uzskaite netiek veikta, es nebūtu tik drošs. Tas pats pēdējais jaunais gads bija visai masīvs.

Cik pirms tam tika nobalsot pasen, it kā nonāca pie tā, ka veidos 2 reiz mēnesī tematiskās nedēļas.
Bet es īsti nezinu kā notiek vai ir vai nav tā. Jo balsošanas šad tad sākas un kad nobalso, tad dažās no tām nedēļām netiek pārmainīts uzreiz fons, vienai nedēļai vispār nepārmainījās. Un es piemēram gribu mainīt avataru tikai tad kad ir nomainīts fons, bet dažbrīd tas jau bija tad kad nedēļa jau pusē, laigan citai nomainīju jau uzreiz.

Tad nu beigās varbūt arī taisīt tikai 1 reiz mēnesī un tajos dažos mēnešos tā nedēļa iekritīs svētkos - Velntīn diena, Lieldienas, Jāņi/Līgo, Ziemassvētki un vēl citi random kā @NeptuneFox ox minēja “sakura ziedēšana”, vai arī vēl Latvijas svētki., utt. Bet tajos mēnešos kuros nekādu svētku nav, tad izdomāt kādu tēmu.

Piekrītu @Kadiljaks ar tiem interesantajiem rakstiem, bet vai tie raksti būs beigās? Beigās es nereizi laikam neesmu manījis konkrētajai tēmai kādu konkrētu rakstu. Šeit visi ir kautrīgi, nav laika, nav vēlmes vai arī slinki (kā piemēram es :sweat_smile:). Jo nu tikai background maiņa un avatar maiņa liekas par maz, vajag vēl ko. Varbūt kādi konkursi, bet šis nav spēļu komūns kurā var ko laimēt ko var izmantot konkrētajās spēlēs, tad laikam jau arī atliek tie topiki, bet kurš tos taisīt!?
@Kadiljaks Kādās vietās ir tās tematiskās nedēļas vai arī tikai uz svētkiem?

Runājot par pirmajiem avatariem. Es īpaši neatceros, bet laikam jau pa deful biju uzlicis Rock no Black Lagoon ar cigareti mutē un un nomocītu sejas izteiksmi. https://imgur.com/a/pZPdI Bet tas tāpēc, ka tas bija mans deful avatars daudzās vietās, kurās īpaši neuzturos, bet tajās kurās uzturos visu laiku, tur gan esmu sācis mainīt avatarus.
Bet tomēr man nav nostaļģija par to, jo es šeit esmu tikai no 22.09.16, man tas neliekas īpaši tik ilgs laiks, laigan esmu te iejuties, tomēr nav tās nostaļģijas sajūtas un arī mans tas avatars ir nodrellēts jau citās vietās simtiem reižu.

Ja mēs runājam par rakstiem, tad protams domā būtu to laists nedēļas sākumā, viņi ne reizi vēl nav bijuši. Šo rakstu problēma, ka vajag laiku, lai tos radītu - ievātu info, apkopotu, kopā salīmētu.

Tāpēc es būtu par reizi mēnesī + svētki pavidam. Ja nu tomēr gadās, kāds mēnesis un ir galīgs tukšums, pēc idejas to var jau ļoti laicīgi prognozēt - sveiciens kalendāram.

Teorijā tas izskatītos šādi, izzjot no šī brīža situācijas: tematiskais mēnesis ( viens raksts sākumā, viens beigās), starp posmā svētku nedēļa (viens/divi raksts/-i).
Par mēnesi balsošana sākas 1 ned iepriekš., 1 kārtas balošana noris 3 dienas (kādā tēmā), otrā kārta 4 dienas (tēmas līderis). Ne’dēla laiks sagatavoties…

Nostaļģijas nedēļā atgriežos pie savas unbeaten, ultimate best girl Gumi Megpoid. Vienmēr ir paticis First Love Academy klips, so, no turienes paķēru screenshotu un uzliku kā avataru. Tas ir man default pirmais avatars, ko uzlieku, kaut kur reģistrējoties (Steamā joprojām neesmu mainījusi).

Tātad… Doma tāda:
Turpmāk tematiskās nedēļas būs 3 nedēļu garumā un par kopīgi nobalsotu tēmu, kur mainīsies tikai fona attēls un iespējams, ka katru nedēļu vai pusotru būs savs fona attēls atbilstošajai tēmai. Avatarus turpmāk būs ieteicams mainīt tikai īpašajos notikumos. Ceturtā mēneša nedēļa būs neitrāla, kur varēsiet atpūsties no… “tematiskuma”? +nedēļās kurās iekrīt kādi svētki būs arī savādāka fona bilde un tā skaitīsies par īpašo nedēļu.

Pa manam šis variants der!

Atiecīgi neitrālās nedēļas laikā var sākt balsojumu par nākamo.

1 Like

Labi, vai kāds var izdomāt tematiskajām nedēļām jaunu nosaukumu? Jo tagad tie jau vairāk būs kā tematiskie mēneši un arī tematiskums zūd, jo tas būs tikai īpašajās nedēļās.

Nu tad… Kādas idejas? :smiley:

Ko tur daudz domāt:

Tematiskās nedēļa” saglabājas, tikai būs uz īpašajām reizēm!
Mēneša bilde” - attiecīgi.

2 Likes

Izklausās perfekti, jo ja paskatās vecās tematiskās nedēļas, tās bija random un ne pat tuvu noteiktas kādam algoritmam. tās taisīja kad bija iedvesma un likās ka vaidzētu pataisīt intresi un tad ar bija tēmas ar bildēm kas bija linki un noformējumi. Mēneša bilde skan labi no skata punkta ka mazāk problēmu ar tematiskām nedēļām kad bez brīdinājuma tās uzpeld!

Ps. Es gan jau ka drīz uzorganizēšu tematisko nedēļu, tik japadomā ko taisīt utt, man liekas ka brālītis bišk pārdomā un pārkompicē to, no ofence @Onii_chan, tu strādā labi!

1 Like