Tematisko nedēļu.. pauze?

Nu tik tu kā jaunāks lietotājs forumā šo sarunā/pārrunā ar mani PM :smiley:

Itll be fine… you did it for a first time once too, ill gona use the old ones as an example!

Turklāt tematiskajām nedēļām mēdza būt doma ka rīko jebkurš, kamēr vien tās nēpārklājas un tas arī tas! Tik neviens cits to nedarīja kā viens lietotājs

Nu es sākumā biju sarunājis visu ar iepriekšējo rīkotāju :grin:

Nu okay, tad jau padošu tev ziņu!

1 Like

Nu Ieteiktu jau laicīgi apdomāt vai piemeklēt bildi: olu svētki tuvojas!

2 Likes

Pēc jaunā formāta, Tematisko nedēļu vispār nav jāskaņo, paņem tik bildi un viss, tik publiski jāpaziņo, par tās officiālo sākšanos!

2 Likes

Bet protams, ka vēl ir jāsarīko balsošanu par bildi :smiley:

Ceru, ka pajokoji!

Kāpēc ne? Forumieši taču varēs tematiskajai nedēļai izvēlēties lieldienu bildi… Ne?

Nē… nē nē . Tu nesaprati domu Brālīt!
tematiskās nedēļās vairs nebūs balsošanu kā tik pa to tēmu un arī pēc autora domām, tā varēs būt arī kaut vai pa taisno noteikta tēma un viss

1 Like

Jā tā būs noteikta doma, bet kāpēc gan neizvēlēties fona bildi, kur visas atbilstu piemēram lieldienu tematikai?

nu tad tā būs mēneša tēmas atēla izvēle, ārpus tematiskās nedēļas. Un tad lai cilvēki balso par bildēm ja cilvēki to grib!
Es pat šaubos ka tāda balsošana ir vaidzīga vai jēdzīga.

Tieši tā!
@Onii_chan lietotāji aiz sevis paturēs tiesības balsot par mēnēša tēmu, kuras ietekmē tiks uzlikta attiecīgā bilde.

Savukārt nedēļa jau pēc standarta tiek noteikta par tematisko un atliek vien fonu uzlikt.
Protams, var izdarīt tā, ka visi met iekšā savus variantus un labākais tiek izvēlēts.

2 Likes

Saistībā ar šito moška vaig izveidot grupu Tematisko nedēļu veidotājiem lai viņiem ir iespēja izmantot kategoriju Informācija, vai arī iedot man piekļuvi tai kategorijai arī, ņemot vērā ka citi cilvēki gan jau ka nepievienosies nedēļu veidošanām