Tematiskā Nedēļa - Mecha, roboti, utt

###Tātad, ir pienācis laiks jau kārtējai Tematiskajai nedēļai
###Drum roll please…

#Tēma Mecha, roboti, utt.

Nosacījumi kā parasti, lietotāji pēc savām velmēm maina avatarus ja grib, un Līdz nedēļas beigām tiek apkopotas lietotāju balsis lai es varētu veikt vairāku atēlu izvēli kuru beigās apstiprina galvenais administrātors (mans cukurlācītis!) @Menestrels!

Ja jūs nespēsiet vienoties pa kopēju izvēli, tā paliks tīri manās rokās nevis moderācijas!


Tātad sākam norādīt komentos jūsu vēlēto Animi vai Zinātniskās fantastikas darbu!
Pēc trīm dienām jūsu iesniegumus apkopošu publiskā balsošanā un tad pēc dienas skatīšos rezultātus un izvēlēšos atēlus

##Balsošanā nebūs opcija Cits, ja jūs nenorādījāt variantu pirms balsošanas sākšanas tad vainojat paši sevi, pēdējo reiz uz opciju cits, man tēma tika pārņemta ļoti rupjā veidā!


#Vēlu jums visiem veiksmi ar avatar atrašanu un ceru uz interesantiem ieteikumiem! :tada:

#Let the games Begin :fireworks:

1 Like

Nevajadzēja tak mani tik īpaši pieminēt, Sitariņ. Ielikšu attēlu arī bez tā. :smiley:

1 Like

No vienas puses WTF? Ja izlemsi izveidot tēmu par foruma migraciju uz uCoz tad tas arī ir pilnībā no tevis atkarīgs jautājums? No otras puses, ta ir tikai bildīte fonā, taka izklaidējies. :D

Tas ir tieši tikai pa bildīti, visi svarīgie lēmumi saistīti ar forumu protams vienmēr paliek rūpošās un mīlošās foruma administrācijas rokās!

Ieteikumus šeit jādrukā… viennozīmīgi Appleseed.

3 Likes

Veteraans! :heart_eyes:

+1 viens no maniem pirmajiem waifu exp!

1 Like

Gundam seed destiny 100%

1 Like

Tengen Toppa Gurren Lagann

1 Like

#Nu ko Balsošana var sākties!

  • Tengen toppa Gurren Lagann
  • Gundam seed destiny
  • Appleseed

0 voters

lol. es aizmirsu nobalsot savu tematikas ideju, jo topics kaut kur pazuda un es galīgi aizmirsu par šo tematisko nedēļu. sorry. xD

Nu tad jaizvēlās no dotajiem, veiksmi nākamreiz!

1 Like

Uzvarējis Gurren Lagann. Izbaudiet jauno fonu.

SitarUs atsēž sodu par nesmuku uzvedību komūnā, tādēļ šo tēmu nākas slēgt AF komandai.