Tematiskā nedēļa - Balsošana

Sveicināti sveicināti @trust_level_2 Vēlos jūs visus sarosināt uz jaunu tematisko nedēļu, ko neviens cits bez manis nebīda!


Tātad, sāksim ar balsošanu, līdz rītdienas pl. 17:00 tiks dota iespēja balsot par tēmas virzienu, vai tā ir anime, filmas, komiksi, dzivnieki vai lai kas cits, jūs to nolemsiet balsojot. Pēc tās tiks ievietota jauna balsošana līdz svētdienas 18:00 kurā būs sīkāk sadalītas tēmas atkarībā no izvēlētās tēmas!

  • Kā jau parasti sākot ar pirmdienu tiks iestatīts fons saistībā ar izvēlēto temu un nogalē būs kopskatīšanās Rabbit programmā izvēlētajai tēmai, tas ir vai nu filma vai Anime!
  • Balsošanā izvēloties variantu Cits, norādīt to zemāk lai ir zināms ko jūs gribētu, tas atiecas uz abām balsošanām, tur tiks skaitīti “Like” tākā ja redzat ka kāds ir jau uzrakstījis variantā Cits jūsu velmi, tad lūdzu to atkārtoti nerakstīt!

image


  • Anime
  • TV Seriāli
  • Filmas
  • Komiksi
  • Grāmatas
  • Dzivnieki
  • Cits (Norādīt zemāk, kā aprakstīts!)
0 voters

@Menestrels, pēc tava lūguma uztaisīju tēmu. Lūdzu piespraud līdz svētdienas 20:00 !

1 Like

Kas ar tevi šodien? Esi nemierīgāks kā parasti.
Komūnas iniciatīva ir laba lieta, taču ar mani nekas netika saskaņot. Sekojoši augstāk solītais ir maldinošs.

Rīko droši tematisku nedēļu, taču es tev fonus vai vēl ko nesolu un nesolīšu.

Šobrīd pārrakstu foruma dizainu. Fona attēlu attainošanas veids ir izstrādes procesā, bet jau ir pieņemti lēmumi, kuri var patraucēt tematiskas dizaina izpausmes. Pie modifikācijas iespējām ķeršos, kad noklusējuma dizains būs palaists ekspluatācijā. Laika rāmju līdz tam man nav.

1 Like

mīkstais!

Ooooo… nice… tematikā nedēļa ir atpakaļ :smiley: tik žēl ka nesaskaņoji ar @Menestrels :smiley:

1 Like

Nebuutu @anon81076694, ja saskanjotu.

1 Like

Nu es nekad nesaskaņoju. parasti viņš bija par bildi. nezināju ka viņš taia tādas pārmaiņas!


@Especti yup :joy:

Nu tad ir pienākusi šī liktenīgā stunda. Balsošana atkal būs slēpta! Tā jautrāk.
Bet jā, nu ko rosās un variantā cits tādi paši noteikumi kā iepriekš

  • Fate Series
  • Fairy Tail
  • Bungou stray dogs
  • Kekai sensen
  • Naruto
  • Black Clover
  • Blue Exorcist
  • Soul Eater
  • Mekaku City Actors
  • Black Butler
  • Cits(norādīt zemnāk kā norādīts!)

0 voters

Oho… Mekaku City Actors :smiley:

1 Like

Neapsaukājies. Būs mazāk banu dzīvē. :grin:

Pag ko? Pa ko bani. ohh neapsaukājies lul pārlasījos :joy:

Manā sapratnē šodien ir sestdiena…

izlasi velreiz bet kārtīgāk!

anyway. Redzu nickname bez vairodziņa un mani interesē kādā veidā viņš ieliks bildi foruma fonā? :smiley:

cik es atceros karodziņš nepalīdzēja ar fona maiņu :thinking:

vairodziņš.

Administratori un moderatori var mainīt fona krāsas.

Modi nevarēja mainīt fona bildes! Daniels vienīgais varēja.

Tātad tu apgalvo, ka es biju visu laiku pilntiesīgs administrātors? xD

Cits (Baccano! vai Durarara!!) es nevaru izlemt kura tieši!!!

kuru Fonu Main paige tu nomainīji?

+1