Tematiskā nedēļa 9 - Mecha nedēļa!

Šoreiz, pēc forumiešu domām nākamajai tematiskajai nedēļai ir jāsaistās ar Mecha, jeb lieli roboti, kurus kontrolē cilvēks tā iekšā vai arī ārpus tā. No parastām mašīnām mecha atšķiras ar savu cilvēkam līdzīgo uzbūvi un ar savu lielumu. Pateicoties šai nedēļai esat arī aicināti nomainīt savus avatarus uz kādu no mecha buildēm ^-^)/

image

3 Likes

mm. pirms kāda gada ar bija mecha nedēļa ;d
Edit: uzmetu aci. tur ar bija jāizvēlas starp konkrētām mecha sērijām ;d šeit laikam jau vispārīgi būs ;d

4 Likes

Jā, nesen tik pamanīju… Nū… tie bija citi laiki un cits cilvēks, kura vairāk nav starp mums

1 Like

@Menestrels change background please ;d

2 Likes

@Menestrels sāk mistiski pazust :thinking:

2 Likes

@Enemijs, @Onii_chan, tūlīt būs.

1 Like

Ieraugot Guilty Crown= dvēseli aš sasildija man

1 Like

kādēļ Guilty Crown??? ES KAUT KO NESAPROTU??? Man Šķita, Ka Fona Attēls Pieskaņojas Nedēļas Tēmai??

2 Likes

Es ar nobrinijos kapec Guilty Crown ;d bet cik atceros ka tur bija redzami mechi, viena vai divas no suporting casta vadija ar mechu laikam. Tad nu tapec pie sevis noteicu okeiii ;d. Bet GC ipasi ar mechiem prata nepaliek, bet gan ar ko citu ;d

4 Likes

es uzreiz iemetu aci MAL žanru sarakstā un tur arī tas nav pievilkt nekādīgi klāt… Un, man redzot, tik pirmo sez. (jo izrādās ir vēl???) man tas noteikti nekādīgi prātā nepalika ar ko no mecha lietām. brr, nav iemesla pat atcerēties to animi :smiley:

1 Like

Pareizi… tas bija seriāls kurā galvenokārt no tīņiem tika vilkti ārā ieroči. Piekritīšu jums, ka meku tur bija maz. Pameklēšu vel kādu derīgu attēlu.

2 Likes

Ideāli izvēlēts wallpapers.

2 Likes

kāpēc ;d? Tāpēc ka it kā slikta ;d? Man personīgi nav tāds heits pret GC kā daudziem citiem :sweat_smile:

1 Like

Kā krievi teiktu на любителя - no manis 10/10

jā, vai ne :smiley: