Tematiskā nedēļa 7 - Ziemassvētku nedēļa!

Tā kā drīz būs Ziemassvētki un Jaunais gads, tad šoreiz nebūs parastā balsošana, bet būs balsošana saistīta ar Ziemassvētkiem, kā arī šodien notiks tikai viena balsošana par vienu tēmu, kas netiks sadalīta sīkāk, lai ļautu jums izvēlēties Ziemassvētku avatarus tādus, kādus vēlaties.

Kā vienmēr noteikumi tie paši! Balsojat par savu mīļāko variantu līdz rītdienas 15:00.

  • Ziemassvētku anime
  • Ziemassvētku filmas
  • Ziemassvētku multenes
  • Ziemassvētku manga
  • Ziemassvētku vecīši
  • Ziemassvētku cits (ieraksti kas)

0 voters

Ziemassvētku kaķi/dzīvnieki :3

6 Likes

Woah cik mīlīgs video \ (^-^) /

Neesmu zirnekļu fane bet peacock zirnekļi izskatās tik ļoti mīlīgi :3

2 Likes

Grūti izvēlēties vienu, man liekas, ka vajadzētu būt “Ziemassvētku viss” :smile:
Jebkurā gadījumā, savu Ziemassvētku avataru jau esmu izvēlējusies :christmas_tree:

2 Likes

Īstais kustonis ko nosūtīt kādam, lai saņēmējs izjustu Ziemassvētku garu.

3 Likes

Bet paskaties cik viņš ir mīlīgs :3

3 Likes

es uz šī video sēdēju jau nedēļu, lai ziemassvētkos varētu iemest :smiley: apsteidzi mani

ziemassvētku filmas - ja mēs goda vietā necelsim viens pats mājās, kauns, kauns smh
es nespēju par šo pat vispār jokot, vpm ir vissliktākais, kas ar cilvēci noticis, atvainojos par politiski nekorekto izteicienu

1 Like

Padomā par tiem visiem bērniem, kuri bez šīs filmas eksistences nebūtu mēģinājuši iemīnēt savu dzīvojamo telpu.

2 Likes

runā no pieredzes? :open_mouth:

Man viennozīmīgi radās idejas. Vai es tās realizēju? Kurš zin, tas bija sen.

:disappointed_relieved:
es varu noskatīties šausmu filmas bez problēmām bet jau pirmās dažas viens pats mājās minūtes liek man kļūt par rozīni

Vismaz nav tik nožēlojami kā gaidīt veselu mēnesi lai viņu ieliktu XD

Nu, šobrīd es neskatītos “Viens pats mājās”.