Tematiskā nedēļa 7 - Ziemassvētku anime nedēļa!

Ziemassvētki ir ienākuši arī mūsu forumā! Šoreiz ar balsu pārsvaru uzvarēja Ziemassvētku anime!

Netiks rīkota otra balsošana, kur tiks izvēlēts atbilstošs anime. Izvēlaties paši kādu avataru jūs sev liksiet un no kāda anime tas būs. Galvenais, lai ir Ziemassvētku noskaņās! Priecīgus jums svētkus! 。∠(*^∇゚)ノ⌒由

2 Likes

Es varbūt sev arī kaut ko iekabinātu, ja vien jau nebūtu atradusi ideālo Ziemassvētku bildi. Kas ir… gandrīz anime. :smiley:

1 Like

…šeit ir tematiskās nedēļās, lai ik nedēļu mainītu avataru?? kopš kuriem laikiem? ;ooo Must join!

1 Like

Jau diezgan sen xDDDD

ko nozīmē sen??? pusotru gadu no vietas?

Es nezinu vai pirms tam vajadzēja mainīt avataru, bet kādus 3 mēnešus šis aktīvi notiek

1 Like

Hmm vecajam mainijas gan avatara bildi gan forums fons

2 Likes

Es te esmu bišk vairāk nekā gadu un šis viss sācis aktīvi notikt kādus pēdējos mēnešus. Bet šī gada laikā arī bija pāris reizes, bet daudz daudz retāk, kādas 4 reizes laikam.
Un arī gan tad un tagad mainīja citi avatarus un background.

1 Like

Tad jau neko es neesmu nokavējusi , neapmeklējot šo forumu no pagājušā gada ~jūnija :smiley:

1 Like

Man nav mana Ziemassvētku avatara :< it kā ir, bet pirmā versija bez edita :sob:
edit: (tomēr kaut kādu editu piemetu)

1 Like

Cik izvēlīgs Tu esi savā avatar?:smiley: vai Tu tiešām pats zīmē savus ?0.0

Nē nē. Es nemāku zīmēt. Man tas avatars vienkārši bija pagāšgad te un citā forumā un aizpagāšgad tajā otrā forumā, tāpēc tā gribējās to pašu ;D
Pats ar neko diži nedarīju, tik attēlu sašaurināju, teksta burbuli noliku citur, iekrāsoju zvaigznīti dzeltenu un pārkopēju, lai vairāk, un to visu paintā :rofl: Cepuri uzlika un iekrāsoja sirsniņu kāds cits, es tik neatceros kurš :smiley: :<

3 Likes